Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafma guzel ictm sarhos pictopicigi vol325

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

oglum sımdı okul bıttı kız arkadasım vardı 6 aylık cok sorunluydu bıtmeden once konustum bunla ben dedm bak ben gıdıyorum aılemın yanına bızm kılıskımızde problem var gozden gecırelm sonra bu oturdu agladı ne bıcım erkeksın sevdıgın ınsanı yalnz bırakıyosn dedı bn m dırek oglm erkeklıgıme laf ettı once sy yasadık bunca yasanan seyden sonra nasl cekığ gıderısın dedı ama ayrılmamız lazdı bırbırımıze gore deıgldk
Sosyal ağlarda paylaş

hastalığımdan dolayı içemiyorum uzun zamandır :(

eski sevgilim köpek gibi peşimde koşturuyor sürekli özür diliyor.
samimi olup olmadığını çözemiyorum yine dengemi bozucak şıllık.
ne güzel akıyordum alemden aleme.Nerden çıktın ki :/

yalnız şunu anladım en iyi tepki tepkisizlikmiş.Yıllarca mallık etmişim kızların üstüne giderek.
4gündür hiçbirşeyine cevap vermiyorum karı çıldırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oglum sımdı okul bıttı kız arkadasım vardı 6 aylık cok sorunluydu bıtmeden once konustum bunla ben dedm bak ben gıdıyorum aılemın yanına bızm kılıskımızde problem var gozden gecırelm sonra bu oturdu agladı ne bıcım erkeksın sevdıgın ınsanı yalnz bırakıyosn dedı bn m dırek oglm erkeklıgıme laf ettı once sy yasadık bunca yasanan seyden sonra nasl cekığ gıderısın dedı ama ayrılmamız lazdı bırbırımıze gore deıgldk

seviyormusun arkadas ?
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

"nutella yerim" said:

seviyormusun arkadas ?

sevmiyorum lan lanet olsun şiciömdeki inmsnana amq
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...