Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeniden başlangıç öncesi sorular

Venaprincess

Öne çıkan mesajlar

Hmmmmmmmm sürekli quest yapmak için yeni karakter açmam gerek. O yüzden benim realmıma gel beraber lvl kasarız desemde sözümü tutamam raidden raide login oluyorum alt karakterimi bile kasmadım lvl olayından nefret ediyorum ^^ Bunun dışında hertürlü desteği verebilirim kapım sana herzaman açık Özge ^^

Yeni realmları kontrol edeyim sana isimlerini söyleyeyim onlardan birini seçersin. Türk olması ya da patiden olmasınada gerek. Yeni realmlarda düşük lvllarda arkadaş edinirsin beraber kasarsınız soruların oldukça buraya yazarsın yardımcı olmaya çalışır herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

En son açılan realm Saurfang idi bundan sonra açılmadı diye biliyorum.

PvP: Pvp realmları adı üzerinde factiona ait olmayan alanlara geçince sana saldırabilirler. Level kasarken canını sıkabilir iyi düşün bu konuda tercih yapmadan önce, uyarmadı deme ^^
Normal: Sen istemediğin sürece sana saldıramazlar, karşı faction ile yurtta barış dünyada barış ilkesiyle kardeş kardeş yaşayabilirsin :)
RP: Role play Realmları. Burada fenafillaha erebilirsin ^^
Sosyal ağlarda paylaş

tşkler tavsiyen için. ilk charımı saurfangde açtım. özel mesaj atan birçok kişi burning legionı tavsiye etti şuanda orada da bir karakter açtım henüz oynamıyorum sadece oyun ayarlarını kurcalayıp sağa sola bakıyorum. video ayarlarını kurcalıyorum görüntü bi tuhaftıda. yeni ırklar çok şirin gözüküyor druid açmayı düşünüyordum paladin ikinci tercihimdi sanırım paladine doğru ufak ufak adımlar atacağım :)

saurfangde oynayan pati yok sanırım peki burning legionda oynayan çok mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

tşkler tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracağım ben sadece geçici karakterler açıp oyunla haşır neşir olmaya çalışıyorum gözlem yapıyorum burning legionda ciddi ciddi oynamaya başlamadım :) orada ilk izlenimim tuhaf oldu erkek bir night elf hunter düello yapmak istedi bende yeni başladığımı söyleyip tşk ettim hayıra bastım aman tanrım neler dedi neler. çok kabaydı sanki ona bi zarar verdim ilginç insanlar göreceğimi biliyordum ama bu kadar erken değil :)

8-9 tane realmda karakter açtım lvlları 3-5 arasında etrafı inceliyorum ama oyuna başlangıç alanları çok ıssız 12 milyonu aştığı söyleniyor oyunun bu sahte değildir elbette. sanırım ben biraz geç kaldım ipin ucu kaçmış gibi görünüyor :) umarım kendime güzel, sıcak ve başlangıç alanları kalabalık olan bir realm bulabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Venaprincess said:

tşkler tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracağım ben sadece geçici karakterler açıp oyunla haşır neşir olmaya çalışıyorum gözlem yapıyorum burning legionda ciddi ciddi oynamaya başlamadım :) orada ilk izlenimim tuhaf oldu erkek bir night elf hunter düello yapmak istedi bende yeni başladığımı söyleyip tşk ettim hayıra bastım aman tanrım neler dedi neler. çok kabaydı sanki ona bi zarar verdim ilginç insanlar göreceğimi biliyordum ama bu kadar erken değil :)

8-9 tane realmda karakter açtım lvlları 3-5 arasında etrafı inceliyorum ama oyuna başlangıç alanları çok ıssız 12 milyonu aştığı söyleniyor oyunun bu sahte değildir elbette. sanırım ben biraz geç kaldım ipin ucu kaçmış gibi görünüyor :) umarım kendime güzel, sıcak ve başlangıç alanları kalabalık olan bir realm bulabilirim.

Eski realmleri asla kalabalık göremezsin. Yani başlangıç bölgeleri. Ancak yeni açılan realmlerde birlikte oynayabileceğin low level oyuncular bulabilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...