Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MP Strateji Oyunu

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

yenılerden company of heroes var, keyifli baya onu oynıyabilirsin.

tales of valor mu?

online orijinal oynayan çok var mı?

inceleme puanlarına baktım da MK ve IGN den coh un ilk oyunu 9.6 larda falan gezerken tales of valor 7.0 larda geziyor.

beklentiler fazlaydı filan diyemi yoksa oyun yeteri kadar güzel değil mi TOV ?
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:

valequenta said:

Armentum said:

Starcraft.

10 senelik oyun olarak çok ezilir miyim? mutlaka başlarda ezilirimde newbie bulabilmem mümkün olur mu serverlarda yoksa herkes starcraft master mıdır online oynarsam?

starcraft 2 gelıyor az dayan.

ne kadar var cıkmasına daha 3-5 ay yok mu en az? bana yaz oyunu lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

expensın olarak cok bşey vaad etmediği için puanı düşük. single player bölümler cok kısa ve ekis oyunlar kadar iyi dğeil.

ama tales of valor, onceki iki pakette cıkan iki kırı ve 8 yenı uniteyi multiplayerda kullanma imkanı tanıyor, yanı derdin muityse tales of valor alıyosun miss gibi oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

starcraft'ı geç. 10 yıllık oyun ve yazı yenilerek geçirmek istemezsin büyük ihtimalle. ama sc 2 gelecek diye oynamamazlık etme çünkü daha sc 2 gelene kadar baya vakit var.

dawn of war 2 oyna en temizi. kolay adapte olursun oyun yeni. ve büyük düzgün bi patch gelecek haziranın sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

dow2baya vahim bir oyun, onun yerine coh oynarsın cok daha guzel olur

dedin doğru adam gibi denge yok ve hala buglı. ama temmuzda gelecek patchten ümitliyim ben.

ben de mi tales of valor alsam. başlasam bi ucundan. panzer elitele oynayabileceksem alim. hiç alakam yok üniteleri ile falan ama adı güzel. evet. gerçi dinazor gibi kalirim ama nese. finallerden sonra ilgileneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...