Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Processor (ilk başlamalık)

Solonor

Öne çıkan mesajlar

evet ilk processorümü(pedal :p) almaya karar verdim. Ancak 100-150 dlr gibi bütçem var ama ne alacağıma karar veremedim.Tavsiye bekliyorum sizlerden. Hadi bakalım. Bi kere multi efect mi alsam yoksa ilk bi disto mu alsam yada alcaksam ne alsam falan.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

başlamalık processor ama gitara başlamak için diil. ilk processor yapmak için kötü olmayan ucuz ama az da olsa kaliteli bi processor. ok?[hline]WtF!?!?!
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh :). ya işte düşüncem de şey abi çalarken işte cleanden distoya geçerken çok sinir oluyorum durmadan 1cmx1cmlik düğmeye basmaya çok üşeniyorum oho eğil de ona bas :D. Ondan dolayı sade disto yapan bişiy zaten alcam. İşte almışken para da var hazır biraz biraz daha efecti olan bişiy mi alsam diyorum ya. Mesela geçen gün gittim digitech rp50 ve 100 ü gördüm baya güzel aletlerdi. Bi de acayip alet gördüm onu da bilmiyorum resmini yolliyim. işte para battı böyle şeyler arıyoruz kendimize. ;)

O acayip adını bilmediğim...

Digitech Rp100

ben 100 ü beğendim şahsen ama siz ne dersiniz bilmiyorum.[hline]WtF!?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

RP100

Modeling Guitar Processor
Introducing an affordable Amp Modeling/ Multi-Effects Processor with all the quality and integrity you've come to expect from a company like DigiTech. The new RP100 combines the versatility of a room full of vintage and modern Amp Models with full-featured, studio quality effects. With 25 fully programmable effects to choose from, and up to 11 effects available at once, the possibilities the RP100 offers are endless. Each effect includes up to 3 adjustable parameters providing the flexibility to dial in the exact sound to suit your personal taste. The user interface is so simple, even a drummer could use it. The Rhythm Trainer is a great tool for improving your timing, rehearsing different musical styles, or just jamming with friends. The Rhythm Trainer plays sampled drum beats in an infinite loop allowing you to select different patterns, change tempo, and adjust the volume level. A chromatic tuner lets you quickly check or tune your instrument to one of 4 different tuning references.

The RP100 comes ready to use with 40 great Factory Presets, and includes 40 User Presets for custom creations. The 2 digit 7 segment display provides clear indications as to preset selection or parameter values. The rear panel features a single 1/4” input, a 1/4” TRS stereo output, 1/8” stereo headphone output for late night rehearsal or connecting to your favorite amplifiers, and an expression pedal input for real time control of the RP100’s parameters.

The RP100 combines the versatility of a room full of vintage and modern Amp Models with full-featured, studio quality effects. With 25 fully programmable effects to choose from, and up to 11 effects available at once, the possibilities the RP100 offers are endless.

Amp Modeling
11 Effects at Once
Cabinet/Mic Modeling
Pickup Modeling
Pickup Modeling
40 User/40 Factory Memories
11 Effects at Once
24 bit A/D/A Converters
Rhythm Trainer
Chromatic Tuner
2-Character Alpha Numeric Display
40 User/40 Factory Memories
TRS Stereo Output

Effects List

Amp Modeling
Acoustic Guitar Modeling
Compression
Wah
Pickup Modeling
Cabinet Modeling
Mic Placement Modeling
3-Band EQ
Noise Gate
Auto Swell
Chorus
Flanger
Phaser
Vibrato
Rotary Speaker
YaYa™
AutoYa™
SynthTalk™
Envelope Filter
Detuner
Pitch Shifter
Whammy™
Digital Delay
Analog Delay
Ping Pong Delay

Specifications:

Guitar Input: 1/4" Mono
Output: 1/4" Stereo
Headphone: 1/8" Stereo TRS
Jam-A-Long™
A/D/A Converter: 24 Bit
Simultaneous Effects: Up to 11
Rhythm Trainer: 30 Patterns
Memory Capacity: 40 User/40 Factory
Dimensions: 8.25" L x 6.25" W x 2.25" H
Unit Weight: 2.25 lbs.

Bu da Özellikleri Rp100 ün[hline]WtF!?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben gitara yeni başladım (gerçek manada 2 ay falan oldu) boss me 30 var gayet güzel alet wah pedalı da var 2. elini 230$ saydım o da ayrı hikayesi :P :)[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*

[Bu mesaj SatanJager tarafından 30 August 2003 02:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cry baby nin demosunu dinledim şimdi güzel geldi yanlız şöle bişey var. Bu cry baby benim müzik zevkime ve çaldığım tarza uymuyo. :) Ben de onun için zaten multi effect istiyorum. Dela sen rp 100 hakkında ne diyosun?[hline]WtF!?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 30 August 2003 02:45 tarihinde demiş ki:
satanjagger yoksa srv muzikten mi aldin?

auto wah gereksiz bi efekt
dijital wahlarda rezalet
crybabyleri de ben sevmem orasi zevk meselesi[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

evet onu alan benim :P bilmem benim şu anki gitarımla bir ses falan alamıyorum idare eden bir olay zaten 3-4 seneye anca çalarım ben bu yavaşlıkla bilen bilir kaplumbaa derler bana :D[hline]SatanJager[RE] ICQ
RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)http://diablokiller.cjb.net ( yakında bir ara açılır bakılır )
Bayan X: Mangodan okul eteği aldım dur gösteriyim.*çantadan torba çıkarılır ilk bir s-shirt görülür*
aente : Eee hani etek? *kumaş parçası gösterilir*
aente : Etek nerde?
Bayan X : Etek bu!*bir kopulur yerlere yatılır*
aente : Anaaa! dükkanın adı iks asdasa*ölünür*
Sosyal ağlarda paylaş

bakın üç alternatif var bi bakın özellikle delanoresse sen bak abi maden anlıyosun yardımcı ol. :)
Rp 50
Rp100
Boss MT2 Metal Zone

Son kararlarınızı bekliyorum.[hline]WtF!?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...