Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F1--Güvenlik Aracı

Kingpin34

Öne çıkan mesajlar

Yeni kurallara gore Güvenlik Aracı artık pistten cıkarken arka stopları kapatmıyor... Sevgili Shumimizde arac cıktıgı halde lastik ısıtıyordu bir an 2. oldu..
Tabiki kuralları eleştirmek bize dusmez ama ilgilenen varsa yorumlarını yazabilirmi?

Ayrıca yeni sıralama yarısları hakkında ne düsünüyorsunuz?[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Zaten hiç senin olmamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

lastik ısıtmak zorundaydı kopru cıkısında arac cıkacaktı ve yine turlar baslıyacaktı ordaki tek suclu montoya bence...
Ayrıca eski sıralama turları daha zewkliydi keske eski haline donse...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 01 Haziran 2004 03:24 tarihinde demiş ki:
+ bunu patinaj bölümüne yazman gerekirdi.

Formula 1 bir spor olduğu için spor bölümüne yazdım..
Tabiki patinaj bölümüne de yazılması mümkün ama gerekli deil..[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 01 Haziran 2004 15:13 tarihinde demiş ki:
yeni sıralamalar iyi olmuş ama küçük takımlara yazık olacak.

Evet, onlarında bastırması bekleniyor..
"yaw kardesim 2 saniye ya görünüyoruz ya görünmüyoruz, fazlasıda kaza yaparsak.. Bari sıralamarımızı almayın elimizden" diye :tebrikz:[signature][hline]Seviyorsan özgür bırak gitsin...
Dönerse senindir.
Dönmezse,
Sosyal ağlarda paylaş

ben küçük takımların çok da gerekli olduğunu zannetmiyorum (tabii büyüyeceklerse tamam ama minardi yıllardır böyle kurtulamıo eziklikten ve kurtulması neredeyse imkansız para yok bişey yok zaten 5 milyon dolar verene pilot koltuğunu veririz diyen takımdan ne fayda gelir) sadece pisti boşuna dolduruolar ve öndeki pilotlar tur bindirirken zaman kaybına uğruyolar daha da önemlisi tehlike yaratıolar. bi de onlar daha fazla gözükecek die biz iğrenç bi sıralama turu görüyoruz o eski sistemdeki son dakika heyecanı müthişti o heyecanı bi de start ı yaşıodum. zaten yarışlarda geçiş zor schumi de alıp gidio bari sıralama turları zevkli olsun.. küçük takımlara göre düzenlenmesine hiç gerek yok bence..[signature][hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

ona bakarsanız iyi gelişme gosteren takımlar oldu msla BAR-Honda ve Renault

adamlar 3-4 sene içinde inanılmaz performanslar saagladı...

ve bir zamanların fırtınası Jordan takımı da söndü yani olaya tek yönden bakmamak lazım[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Grand Prix sonrası Yarış Komiseri tarafından ifadeleri alınmış suçlu Montoya çıkmış olması olasılıgı cok yuksektı ama gerısını ızlemedım...[signature][hline][b]¦¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯¦| †GaLaTa§aRaY† | ¯¯¬§¢howNôMér¢Y¬¯¯
[b]Bay-E Jinn,20 Mayıs 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Hela(heal) tüpü yuok
Sosyal ağlarda paylaş

Gelse bile adapte olması uzun sürer nekadar eski efsane de olsa artık 150km son hız değil

Yine sıfıra yakın bi noktadan başlayıp çalışıp tecrübesini arttırması lazım enaz bikaçyıl sürer buda ozamana kadar shumi artık emekli olur ferrari düşüşe geçebilir ardından.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...