Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aoc çift client

superwiz

Öne çıkan mesajlar

Pvp farm çok legal bir hal aldı bu oyunda çünkü pvp serverda raid yapmak artık bir hobi işin %90 bu oyunda pvp ve bk savaşları bu yüzden hızlı yoldan sadece düşük lvl pvp exp kasmak murder farmlamak zorunlu bir hal aldı zaten 1.5 yama ile pvp lvl çok daha önemli bir yapıya kavuşacak şuan resmi forumlarda pvp lvl 6 gelmesi gerektiği konuşuluyor hep pvp lvl 5'de duracak değil heralde funcom bir yenilik yapmalı birçok kişi pvp lvl 5 görünce bir amaçlarının kalmadığını söylüyorlar çünkü pvp lvl 5'de belirli bir pvp exp alınıp sınırı ulaşınca kestiğin player sadece prestij ve kill sayısı artırıyor o kadar başka yararı yok bence herkez düşük lvl pvp exp için farm yapsın olabildiğince bu illegal yolu deneyin derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xcon said:

Pvp farm çok legal bir hal aldı bu oyunda çünkü pvp serverda raid yapmak artık bir hobi işin %90 bu oyunda pvp ve bk savaşları bu yüzden hızlı yoldan sadece düşük lvl pvp exp kasmak murder farmlamak zorunlu bir hal aldı zaten 1.5 yama ile pvp lvl çok daha önemli bir yapıya kavuşacak şuan resmi forumlarda pvp lvl 6 gelmesi gerektiği konuşuluyor hep pvp lvl 5'de duracak değil heralde funcom bir yenilik yapmalı birçok kişi pvp lvl 5 görünce bir amaçlarının kalmadığını söylüyorlar çünkü pvp lvl 5'de belirli bir pvp exp alınıp sınırı ulaşınca kestiğin player sadece prestij ve kill sayısı artırıyor o kadar başka yararı yok bence herkez düşük lvl pvp exp için farm yapsın olabildiğince bu illegal yolu deneyin derim.

more pvp lvl more gank!
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

gm ler armut topluyor evet güzel benzetme. Nerden biliyorum şurdan biliyorum. Clan'ca yada kişisel olarak sırayla Murderar keserek pvp lvl kasanlara şikayet etsende hiçbirşey yapmadıklarını biliyorum.

abi bk savaşımızda 3. bir guild geldi savaştan önce BK spawn padleri buglamak için savaş başlamadan 2 saat önce petitation açtık bakın böyle yapmaya çalışıyorlar bir gm gelsin bunu engellesin bug olursa durdursun(saldiran taraftik ona rağmen iptal edilmesini istedik) kısacası birşeyler yapsin diye. BK buglandi gm savaşın ortasında geldi ben birşey yapamam dedi o kişilerin SSleri elimizdeydi yazdiklari dahil (buglamaya geldik diye.) onlarada birşey yapmadi gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...