Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aoc çift client

superwiz

Öne çıkan mesajlar

Bu arada verdiğim program biraz karışık olsada en iyisidir seni zorlayabilir bu yüzden o olmazsa Sun xVM VirtualBox programını sana öneriyorum hem az yer kaplıyor hemde çok basit ayrıca türkçe ve beleş:)o oda sanal pc yaratmana yardım eder genelde bu programları hackkerlar kullanır he he (:P) umarım işine yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

yaparlar ya . Ben mesela bir bug biliyorum üstüne istediğini giyiyorsun pvp lvl 5 itemlar dahil . Ara verdim oynamaya suan oylemi bilmiyorum ama 2 ay öncesine kadar öyleydi. Ben Keşfettiikten 1 buçuk ay aşkında öyle devam etti fixlenme fln olmadı ben ara verirken.

İstersen üstüne 5 tane plate mail giy :D . Eline fln plate mail geciriyosun . Görüntü olarak cıplak oluyor giyinemediğin yerler
Sosyal ağlarda paylaş

"midye dolma" said:

allahallah ben bug dışında hile kullanana rastlamadım sanırım
gerçekten var mı hack falan?

hep 3rd party programlar var işte damageini artiran tüm invullarini %100 yapan, ışınlıyan, staminanin bitmemesini sağlıyan, sprintten katkat daha hızlı koşmanı sağlıyan, savaşta seni hide sokan etc etc bunlar benim gördüklerim
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yaparlar ya . Ben mesela bir bug biliyorum üstüne istediğini giyiyorsun pvp lvl 5 itemlar dahil . Ara verdim oynamaya suan oylemi bilmiyorum ama 2 ay öncesine kadar öyleydi. Ben Keşfettiikten 1 buçuk ay aşkında öyle devam etti fixlenme fln olmadı ben ara verirken.

İstersen üstüne 5 tane plate mail giy :D . Eline fln plate mail geciriyosun . Görüntü olarak cıplak oluyor giyinemediğin yerler

halen var bu da, misal ben pvp level 5 item giydim bu şekilde ama hep giyilebilir mi kalıyor yoksa çıkardın mı eskiye mi dönüyor?
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 şaka yapıyorsun sanıyordum be doğru yani dediklerin öegh .. Soğudum oyundan be . Patch'i bekliyordum yeniden dönmek için ama . Bunlar oluyorsa zor....

BitchofBat cıktınmı galiba ibrşey olmuyorda öldünmü üstünden düşüyordu ve oyun saçmalıyordu biraz hala üstünde gibi duruyordu vs.. Öldükten sonra tekrar oyuna cıkıp girmek zorunda kalıyodun bazen. İnan 1 kişiyi kesmemiştim böyle lvl 5 itemlar alıp vs... zevk almiyorum bu tür şeylerden ama millet'i de anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

veyr10 şaka yapıyorsun sanıyordum be doğru yani dediklerin öegh .. Soğudum oyundan be . Patch'i bekliyordum yeniden dönmek için ama . Bunlar oluyorsa zor....

BitchofBat cıktınmı galiba ibrşey olmuyorda öldünmü üstünden düşüyordu ve oyun saçmalıyordu biraz hala üstünde gibi duruyordu vs.. Öldükten sonra tekrar oyuna cıkıp girmek zorunda kalıyodun bazen. İnan 1 kişiyi kesmemiştim böyle lvl 5 itemlar alıp vs... zevk almiyorum bu tür şeylerden ama millet'i de anlamıyorum

valla abi bende inanmiyordum ama şöyle diyeyim: dün siege yapıyoruz ben pomum bir başka pomu 3 kişi sıkıştırdık. adam tek başına, başladım cc atmayaki hand of mitra açamasin, o sırada açtı. işte 12 sn bekledik, tuttuk onu orada tam hand of mitra bitmeden soul of mitra açacakti knockbackle falan engelledik. şimdi buraya kadar bir pomun gank sırasında ortalama yaşam ömrünü tamamladı bu arkadaş. bundan sonra anca heal atabilirdi ama 3 kişiyi out-dps yapamazdi ama nasıl oluyorsa %100 canla kalmaya devam etti. o sirada başkalari geldi ortam karıştı kaybettik adamı..
Sosyal ağlarda paylaş

1.5 patchiyle,oyunun kodlamalarında,oynamalar yapılacağı söyleniyor,belkide bu tür hilelere geçit verilmeyecek,çünkü oyun geliştirilmeye ve,suistimale aşırı derecede açık bir oyun,ama oyunda hile yapanlarla,wow da gold satanlar arasında pek fark görmiyen birisi olduğum için,iyinin olduğu yerde kötü her zaman olacaktır:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...