Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TURKLER ADONIS 1 veya 2

egemen_i

Öne çıkan mesajlar

bu yazdıklarımda birçok turk mevcut aslında ikiside aynı server yani karakterler ADONIS 1 dede ADONIS 2 dede kayıtlı olur.

Genelde turkoyuncular nicklerinin sonuna tr koyuyorlar başlamadan önce size belirtmek isterim.

Oyunu bilmeyenlere kısaca açıklıyım.

2 Mevcut ırk vardır insanlar ve yaratıklar. Bir servera basladıgınızda bu size sorulacaktır ve daha sonra kullanabileceginiz 3 karakter hakkınızın hepsi ilk başta sectiginiz ırk uzerine olacaktır. Yani birinci karakteriniz Orc warrior ise ikinci karakterinizde Orc xxx olacaktır. Bunun için kara vermeden once iyi dusunun.

Irk sectikten sonra 3 altarnetif vardır bunlar Male, Female ve Barbar.

Barbarlar sadece Warrior olabilir. Diger iki alternatifi secerseniz Warrior, mage, rouge veya priest olabilirsiniz.

Warriorlar için str ilk plandadır arada sırada hpyede stat verebilirsiniz ama bu nadir olsun.

Rougelar için dex, Mageler ve Priest ler için int ön plandadır.

Oyun ana olarak party sistemi uzerine kuruludur bir party kurludugunda party memberler oldurulen yaratıklara verdikleri hasar ve oldugu yere yakınlıga gore exp kazanırlar. Tabi party üye sayısı örnegin 5 ise ve o yaratıkran 500 exp cıkıyorsa bu party içinde yukarda soyledigim kriterlere gore dagılır.

Her sınıfın kendine gore ozelligi vardır. Mesela Priestler oyunda cok onemli bir sınıftır priestsiz bir party ilerki levellarda olamaz priestler, warrior rouge ve mageler uzerinde kullandıkları buyulerle heal ve protection saglarlar ornegin level 33 bir priest bir warriorun strsini 15 dakikalık 500 den 1400 e cıkarabilir. Magelere gelince mageler uzaktan npc leri ceker ve npcler mage giderken warriorlar ve rouge lar npc yi oldurur. Yani hem mage hem warrior hem priest hemde rougelar party için cok onemlidir hangisi daha iyi diye degil hangisiyle daha keyif alırım diye düşünerek oyuna başlamalısınız ben genelde cogu mmorpg oyunlarda warrior oldugum halde bu oyunda priest olmaktan cok keyif alıyorum.

Hepinize iyi ve zevkli oyunlar.

ADONIS

Eraxueq
DruidicTr
LitrandielTr

[Bu mesaj egemen_i tarafından 03 Haziran 2004 02:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı türk düşmanları var yabancılarla iç içe olurum arkadaşlık kurarım diyorsanız benim tavsiyem tr siz bir nick kullanın yanlızca benim görüşüm bu.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Bazıları part ye almıyorlar dışlıyorlar az bi kesim ama rastgelince tatsız anlar oluşuyor zaten buradan konuşuruz kim kimdir diye tr diye bağırmanın bir anlamı yok kanısındayım mis gibi guil kumuşuz zaten Janisary(yeniçeriler) diye anlayan anlar :p[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ;de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

o yazı ne idi ne hale gelmiş, insan değiştirirde.. bir ekran yazı nerden geldi ne ara geldi :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolas, 03 Haziran 2004 02:06 tarihinde demiş ki:
Bazı türk düşmanları var yabancılarla iç içe olurum arkadaşlık kurarım diyorsanız benim tavsiyem tr siz bir nick kullanın yanlızca benim görüşüm bu.

benim böyle birşey başıma gelmedi,eski oynadığım server olan Patos1'de hemen hemen serverın yarısını tanıyordum,Adonis'i bilmememe rağmen sanmıyorum böyle birşey olacağını çünkü oyunu oynayanların %80'i gerçekten kaliteli insanlar.

Bu arada egemen_i bilgilerini paylaştığın için teşekkür ederiz.[signature][hline]Hayat acıdır,biberde acıdır,öyleyse hayat biberdir.
Noir UO Shard
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
umm bazılarının bunları up laması lazım. bak sımdı ben 2 konu up ladım eskı zamanlarla ılgılı.

* birisi burada mod yapmıs olan burial. konuda kendı kullandıgı illegal programı ısteyenlere dagıtabılecegını, programın ne kadar guzel oldugunu falan anlatıyordu

* diğer ise aresm. ile ilgili idi. o ise kullandıgı macro yuzunden hacklendıgını belirtiyordu. oysakı daha 1-2 gun oncesıne kadar hatta belkı hala bile kendılerının ne kadar saf temız legal oynadıklarını anlatıodu aresm.

şimdi neden bazı konuların up landıgını anlayabılıyormusun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...