Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çünkü burası Anadoluhisarı

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Kişiselden banlıymışım:/

Bloga yazdım da burada paylaşmam lazım; feciydi çünkü ahah.

----------------

Anadoluhisarı'ndayız, çantamı arkadaşıma (Ercan) bırakıp doğumgününe gideceğim Taksim'e; saat 8'e 5 var.

Ercan'ın evine gidecekken yolun karşısından babası sesleniyor, "Gidin iskeleye bir bakın." İskeleye gidiyoruz; Hisarlılar ses sistemi, digitürk ve projeksiyon aleti getirmiş; iskele duvarıına yansıtmışlar; maç seyredecekler. Sayıyı bilmiyorum ama toplamda 100'e yakın insan var; ve kadro çok iyi. Yani şu anlamda çok iyi; normalde X bir mahallede bunu yapmaya kalktığınız zaman tamamı serseri erkeklerden oluşan bir kadro toplanabilir; ama burada genç kızından teyzesine, sağda solda oyun oynayan çocuğundan, eline rakısını almış taksicisine kadar herkes oturuyor. Önemli olan bir diğer nokta da şu, aslında çoğu insanın maçı umursadığını da sanmıyorum. Projektörü getiren abi Galatasaraylı, ses sistemini getiren abi Fenerbahçe'li; sahilde Beşiktaşlı'dan çok Galatasaraylı var. Çünkü biz dahil herkes makarasına gelmiş.

Dayanamadık sardık tabi iki bira alıp (Cem Berk bunu okuyorsan çok özür diliyorum), gollerle patlayan meşaleler mi dersin, torpili mi dersin derken Hisar'ın bir kez daha nevi şahsına münhasır bir yer olduğunu anladım. Ki düşünün onca Galatasaraylı Fenerli de oturup Beşiktaş tezahüratları söyledi ikinci yarıda. Maç sonunda da oturduk Beşiktaş için kutlama yaptık, maksat makara.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...