Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yükselen burç

Tyrannus

Öne çıkan mesajlar

ya burç işi ancak tanışmak için işe yarar. tanışcağın kişinin burcunu başka birinden öğrenip sonra yanına "sen kesin başak burcusun" falan diye gidersin amerikan gençlik dizilerindeki gibi. ben yapmadım hiç ama yapılabilir sdf yapın da bi görelim türkiyede oluyomuymuş
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
çok saçma nan.. bi kere 1930'lardan önce bu burçlar bunlar gibi değildir.. dış gezegenler yoktu.

bunu atlkamışım ehe pardon :)

galileo ve kopernik 6 gezegen tesbit etmişlerdi zaten.. koperniği yaktılar o ayrı :)

bu fal burç olayları da bu keşiflerden sonra çıktı o güne kadar işte bir ay vardı ay tutuluyordu med-cezir oluyordu nil kıyısında tarlası olan köylü mısırlılar da o dönemsel hareketlere göre hasat yapıyordu ekin ekiyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
ya burç işi ancak tanışmak için işe yarar. tanışcağın kişinin burcunu başka birinden öğrenip sonra yanına "sen kesin başak burcusun" falan diye gidersin amerikan gençlik dizilerindeki gibi. ben yapmadım hiç ama yapılabilir sdf yapın da bi görelim türkiyede oluyomuymuş

ben patron olsam yakınımda tutacağım çalışanımın yıldız haritaasını çıkarttırıp yorumlatırdım :)

ciddiyim
Sosyal ağlarda paylaş

En güzeli rainbow ruse ya karşındakine aslında

"sen 18 yaşından büyük de olabilirsin, ama küçük de olabilirsin"

sözüyle denk karakter analizlerini öyle süsleyip püsleyip sunuyorsun ki karşıdaki adamın tepkisi

"aa nerden bildin 18 yaşından büyük olduğumu"

oluyor heheh.

Kısacası ya sen A kümesindesin ya da A kümesinin tamamlayan kümesindesin diyorsun bunun da ihtimali %100 sdf hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...