Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bağırma isteği

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

bunalma sebeplerini sayıyorum:

1) okul bitcek ki asıl hukuka geçiyim sınavla zaman geçmiyor adaletin ortamı berbar imam hatipli sınıfın %80i katil olcağıma okula gitmiyorum zaten bayadır

2) sınav stresi var elbette

3) yalnızlık ki bu özellikle benim gibi biri için büyük stres

4) kendimi 3-4 aydır inanılmaz kasıyorum geçen dediğim o kız hani sevgilisi var falan o feci zorladı beni

ve tatile ihtiycım var benim de ama 12 temmuzda sınav offffff :(
Sosyal ağlarda paylaş

senin bi üniversiten bitiyo ama sen esasında hukuğa mı geçmek istiyosun yoksa lise bitiyo össye mi giriceksin anlayamadım. iki türlü de kasışmış

tatile git 12 temmuzdan sonra işte mis gibi az kaldı iki ay.

kız konusunda kendini kasmakta çok doğru bişey yapıyosun, ama istemiyosan yalnız olmazsın çok uzun süre diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:
smash said:
ben de istiyorum praggg
şu yaşıma geldim hala pragı göremedim :(

prag, auschwitz, amsterdam, barcelona

ilk 4lüm su an yakından mutlaka görmem gerek en kısa zamanda

prag ile barcelonayı gördüm şahaneler.
auschwitz ile ilgili çok güzel bir kitap okumuştum.çok fazla merak ediyorum ben de .
Sosyal ağlarda paylaş

BloodyBeast said:
12 temmuzun her şeyi değiştireceğine inan. askerlik gibi işte katlan biraz şafak say bişe yap.

askerliği kötülemiyorum arkadaşlar sölim antimilitarist neyim ilan etmeyin lan beni

sakin ol bu ne paranoya ne demek istediğini anladım umuyorum dediğin gibidir

ya bazen çok ciddiyim bu yazdığımda vapurla denizin ortasında denizi izlerken dalıyorum ve resmen o anda kopuyorum ve demirlere tırmanırken ya da atladığımda uyanıyorum resmen o anda onlar oluyormus gibi oluyor feci kopuyorum çok acayip 2-3 defa oldu kendimden korktum inanılmaz bir özgürlük isteği var
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:
senin bi üniversiten bitiyo ama sen esasında hukuğa mı geçmek istiyosun yoksa lise bitiyo össye mi giriceksin anlayamadım. iki türlü de kasışmış

tatile git 12 temmuzdan sonra işte mis gibi az kaldı iki ay.

kız konusunda kendini kasmakta çok doğru bişey yapıyosun, ama istemiyosan yalnız olmazsın çok uzun süre diye düşünüyorum

2 yıllık adalet bitiyorum bu dönem dgs ye gircem 2 den 4 e geçiş
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:

ya son ilişkim yüzünden korkar oldum ilişkiye başlama durumundan yani ince eleyip sık dokumam gerek kesin ne biliyim 2 defa zaten teptim bu 9 ay içinde elime geçti fırsat korkudan acele etmemekten falan
Sosyal ağlarda paylaş

dublin de merak uyandırıcı çimenlikmiş hep ama doğa için gidilir sadece...

ya artık böyle trip çek nerdesin kimlesin o kim bu kim falan filan bayılıyorum böyle şeylerden en büyük korkum bu sanırım böyle abartan birine denk gelmek ki bu durumda anında ayrılırım (gerçi hep böyle diyorum ya neyse) o zaman da yine boş boş olmuş olur

edit: yazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...