Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Payment rejected hatası.

Evr

Öne çıkan mesajlar

bu sorunla daha once karşılaşan veya çözümünü bilen varmıdır
aynı kredi kartı ile başka accountta realm transfer yapabilirken, kendi accountumda deneyince reject etti yaklaşık 1.5 haftada 8 değişik kart denedim hepsi sorunsuz hatta 2 tanesi account aylık ödemesi bile yapıyor ama bu bahsettiğim accounta transfer işleminde son adımında hangi kartı denersem deneyim "PAYMENT REJECTED" hatası veriyor mail attım geçen hafta doğal olarak cevap gelmedi maillara devam ediyorum inşallah bi sonuç alırız.

not:telefon et demeyin konuşabilcek olsam zaten telefon ederim ki zaten accountun gizli sorunun cevabını unuttum cdkeyde kimbilir nerdedir(3senelik account bt ptrdayken bırakmıştım wotlk ile geri başladım çok zaman oldu yani kısacası)
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 6 aydır gamecard ile oynuyorum saçma bi sistem olmuş o isim olayı doğruysa tanıdıgım birçok kişi başkasına ait kredi kartı ile ödeme yapıyor işin garibi araştırdım pct ve aylık ödeme farklı sistemlerden geçiyomuş bu sorun hep PCT de oluyomuş.
skype ile blizz numaraları ücretsiz aranabiliyormuydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

skype ile aradım son çare olarak, sorunu hemen cozduler 24saat payment ban resetliyemiyolarmış banka ile alakalı bir durummuş o süre geçince tekrar denersem sorun kalmıyacakmış bide siz siz olun uzun account ismi koymayın karşı tarafa anlatması zor olabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...