Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] Trial nasıl oynicam!?

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Yahu uyuz oldum siz nasıl oynuyorsunuz bunu trialı? Ben bunu satın bile alamam ki subcribe etmeye çalışıyorum triala girmek için ama kredi kartını kabul etmiyo böyle bi account yok diyo! Alttaki seçeneklerdede united states ve canada var sadece off imdak![signature][hline]Buraya işiyen eşektir/müdüriyet
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 31 Mayıs 2004 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sensible tarafından 31 Mayıs 2004 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaa şimdide bunu diyo:

There was a problem with the payment method you selected, and your transaction could not be completed. Please double check the information you entered for accuracy and try again, or try a different payment method. If you continue to have problems, please click on the 'help' button at the top of this page in order to view our payment methods related FAQs or to get our contact information.[signature][hline]Buraya işiyen eşektir/müdüriyet
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika'da bi yerde oturuyormuş gibi mantıklı görünen bir adres sallamaya çalış ya da bi internet sitesindeki herhangi bir adresi falan kullan..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

sensible şimdi lag durumlarını denemek için bende yeniden kayıt oldum olurken hem web kartımda hemde kredi kartımda aynı hatayı verdi yapıkredi ile falan konuştum hatta.
sonra bi kez daha kredi karti ile deniyim dedim country olarak da USA,washington seçtim(daha önceki farkliydi) bu sefer sorun yaratmadan kabul etti.Tekrar tekrar değişiklik yaparak dene oluyor en sonunda
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Türkiye'yide kapsayan cd-key buldum,kredi kartınıda hallettim(zip kodunuzu doğru girin). İsteyene vereyim. Bu arada yeni arkadaşlar gelsinde beraber başlayalım ya dayanışma yapalım ilk başta biraz karışık geliyo oyun alışana kadar :)[signature][hline]Buraya işiyen eşektir/müdüriyet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...