Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van Helsing

Faerdun

Öne çıkan mesajlar

o kadar kötü
basit ucuz filmlerden biri ama muhteşem kahramanlardan kötü olamazdı .. neyse ki beleş biletle gittim ki parama yazık olmadı özellikle zamana yazık .. düzgün fantastik film izlemeyeli uzun zaman oldu çok abartı vardı filmde boş bi anlatım ve saçma kurgu ..[signature][hline]me loco ..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür filmlerde abartı olması gerekir ama bu filmde abartıyı abartmışlar bana göre gereğinden fazla hemde. Kızın düşmesi frankestain'ın oğlunun uçması ve her nereden düşerlerse düşsünler bişeylerin olmaması . Tamam anladık kahramanlar ama bu kadarıda ohaa dedirtti . Ve sonuda hüsran içinde olmasını istemişler ama pek hüsran değildi. 2. si çıkarsa şaşırmam tanrının sol eli Van Helsing...[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
Arqas Shard
Owner Larethian
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar'ın dediği gibi mikrofon olayı makinistin işgüzarlığından kaynaklanan bişi, yanlış formatta yansıtınca perdeye öyle oluyo diye biliyorum ben de. yoksa çoğu filmde var o mikrofon olayı. filmi izlediğiniz sinemaya bağlı biraz da .[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...