Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa Lite K++ ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

arastırma yapmadım basıt bır sey soracam ...
dun dl yparken 52k ıle baglandıgım dıal-up ımda gece saat 2 de dl ederken yaklasık 5 dk boyunca 16k ile dl yaptım ...
rakam ve rakamın yansıması gercek (dosya boyutundaki saniyedeki artış olarak) ,ama mantıgıma pek mumkun gorunmedı ,yanı gozumle gordum ama inanasım gelmiyo ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 30 Mayıs 2004 10:15 tarihinde demiş ki:
arastırma yapmadım basıt bır sey soracam ...
dun dl yparken 52k ıle baglandıgım dıal-up ımda gece saat 2 de dl ederken yaklasık 5 dk boyunca 16k ile dl yaptım ...
rakam ve rakamın yansıması gercek (dosya boyutundaki saniyedeki artış olarak) ,ama mantıgıma pek mumkun gorunmedı ,yanı gozumle gordum ama inanasım gelmiyo ...

Genelde Kazaada dial upla oyle bir hızda download edersen anlaki indirdiğin doys boxuk cıkıcak.Ben dial-upla baglandıgım donemlerde banada oluodu ve hep muziklerde oluodu ve biyerden sonra full cızırtı oluodu sarkı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
dial uplan öyle bir rakam hayal değil imkansız kaza öyle abudik bubidik yapmıştır ,netlimiterı yükle sonra kazadan dlye başla dl hızını netlimiterdan kontrol et herşeyden öte modemin vs izin vermiyor öyle bir hıza.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

56kbps/8=7K

Yani 7k dan yukarı download yapabilmen mümkün değil bu fiziksel olarak böyle Virus unde dediği gibi modemin bukadar veri çevirmeye müsait değil.

Şöyle birşey olmuş olabilir.
Bazen birtakım sorunlar oluyor önce gördüğün download hızı örnein 2kb de gidiyo uzun süre fakat aslnda sen daha yüksek hızda indiriyosun. Biraz sonra kazaa kendine geldiğinde daha önce download etmiş olduğu dosyayı o anda indirdiğini düşünüp 16k yazabiliyor.

Genelde mp3ler bozuk oluyo hız farkları olduğunda ama yok dosyam bozuk deil diye inat ediyosan böle.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Vodanın dediğinin yanında bir diğer olayda aralarda yaşanan uçuk kopukluklar oluyor dlye başlıyorsun diyelim 3len belli bir süre sonra aranızda timing outlar başlıyor ama hızınızı 3len göstermeye devam ediyor bununda nedeni dl gösteren pencere ortalama hız aldığından refresh süresi uzuyor siz o kopukluktan sonra yine dlye başlayınca bir anda çok hızlı çekiyormuşsunuz gibi gösteriyor ve buda yüksek oranda dl ediyormuşsunuz gibi gösteriyor aynı olay azureus torentindede oluyor ve birçok başla dl programında DAP da ortalama alıyor ve eğer hız baştna düşükse sonradan yükselirse genelde bunu yansıtmıyor misal netlimiterdan sabitleyin 13kb ye hızınızı daplan 5 10dk dl edin sonra serbest bırakın DAP onu 15 16ya kadar çıkaracaktır.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 30 Mayıs 2004 18:50 tarihinde demiş ki:
56kbps/8=7K

Yani 7k dan yukarı download yapabilmen mümkün değil bu fiziksel olarak böyle Virus unde dediği gibi modemin bukadar veri çevirmeye müsait değil.

bundan yukarı download yapabilmen mümkün değilde bundan yüksek hızlar görmen mümkün.nası desem? paketleri buffer'da biriktirip bir anda ortama salarsa acayip hızlar görürsünüz.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...