Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jackson mı ibanez mi? tavsiye

Godwin

Öne çıkan mesajlar

zevk işi abi
ben de bi soloisti ibaneze tercih ederim
bi güzel bi rg yi de bi dk ye tercih eder miyim bilmiorum ama kendi rgmi tek bişiyi de farklı olsa hiçbişiye deişmezdim hiçbişiye !! biraz eski benim gitar trs-505 tremolo war su yeni tremololardan olsa hiçbişiye deişmezdim !!! walla en baba gitar benim :)
bi de rg-550 ye hastayım siyah maple klavyeli.[signature][hline]bornozlu canavar

[Bu mesaj DeamoN tarafından 29 Mayıs 2004 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Angelfire 800euroya aldım. ankarada olmadığı için istanbuldan getirtdim. bide kore olanlara bakmayın bence. 200euro felan daha ucuz ama işçiliği manyetikleri felan çok dandik. bende 2570 alcaktım önce şu gümüş renkli olandan. sharktooth inlaylari çok güzel görünüyodu. ama bununda mirror pickguardı hoşuma gitti. zaten manyetikleri diğer özellikleri hepsinde aynı.

gitarın fabrika ayarları dandikti yalnız. teller acayip yüksekti. köprüde gövdeye paralel deildi. manyetiklerde yüksekti sustain alınmıyodu. telleri 2mm ye alçalttım. pickupları da indirdim. şimdi muthiş oldu. tonu felan harika. teller çok yakın olduğundan çalması baya kolaylaştı e zaten wizard neckte varla yok arası gibi bişey incecik. tellerin yakın olmasına rağmen sadece 1. telin 12-13-14. perdelerinde hafif bi cızırdama var. bu gitar resmen hız için yapılmış.

ilk başta gitarı alırken şüpelerim vardı ama bugün stüdyoda distortionu abanıp diğer gitaristin jacksonunu hayalet moduna sokunca doğru seçim dedim.(belki anfidende olabilir:) polemik yaratmayalım, bilmiyom artık.) Bu gitarı herkese tavsiye ederim. binevi kısıtlı bütçeli adamın jemi.[signature][hline]the good : there are 2 kinds of people in this world my friend . those who have loaded guns..those who dig. you dig...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...