Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir kere yaşadım ..

unforg1ven

Öne çıkan mesajlar

herseyi bir kere yasadım ben .Farkındalıgımı kazandıgımda anladım ki herseyi bir kez yasıyabiliyorum .bir kez görebiliyor , bir kez işitebiliyor yada bir kez öpebiliyoryuz gercekten ..hep böyle olmadı mı ..karsımıza iki secenek cıktı birisi yanlıs diye tanıtıldı birisi dogru yada kötü veya iyi ..ama hic bi zaman birisi iyi yada daha iyi veya dogru yada daha dogru olmadı ..İki secenekle geldik dünyaya ve iki secenekle ölücegiz.o yüzdedir kimsenin ugurlu sayısının iki olmaması , üç herzaman daha cekicidir , her zaman kazanamadıgımızdır.

Bir gercek vardı adı neydi hatırlamıyorum . sadece gercek oldugunu idda ediyordu. ben baska sansım var mı diye bakınırken burdayım diyen bi gercekle daha karsılastım . isteklerim var dedi benim sonradan karsıma cıkan gercek dikkatimi cekti.. gittim uzandım bütün samimiyetimle sarıldım o gercege ve onunla yasadım .. birisi bi gün cıkıp onun aslında gercek olmadıgına ikna etmeye calıstı beni bi yalana inandıgımı ve herşeyin kötüye gidecegini vazgecmem gerektigini söyledi.düşünmedim bile .. dedim ya ben bi kere yasadım gercegi ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...