Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Tutmayacak olurlarsa?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Gün:Bilinmeyen bir ilkbahara doğru yollanmış..

Sabah 6:15

Son Kontrolleri yapmak için kafamın içinde sesler dönüyordu.Evet.Ayağımdan kafama kadar herşeyin kontrolünü yapmam gerekiyordu.Ha?Ama Bir dakika...Kafamdaki tamamdı;kaskım.Oradaydı.Sıcak yerini yine bulmuştu.Keyfide pek rahat görünüyordu aynadan.Ya walkmen?Evet evet..Kulaklıkları her zaman kask kayışlarının altından geçirirmeliydim ki,düştüğüm zaman çekme yapmaması ve beni boğmaması gerekiyordu.Son bir kerede hava kontrolü yapmak,her zaman ne olacağını bilemeden yaşadığım için tahmine bakmak,bir bakıma,önlemi almak gerekiyordu ya.
Pencereyi açtım,yağmurdan eser yoktu.Peki ya Toprak?Suya doymuşmuydu?Evet ondanda şüphem yok.Zaten dost kara toprak hiç bir zaman aldatmadı beni..Güvenim sonsuz ona..Pencereyi kapatmadan önce Kafamı sol tarafa çevirip kızıl saçlı yeni doğan güneşe selam vermeyide unutmadım...
Anahtar takımımı kontrol etmek için baktım çantaya,orada yerinde sessizce duruyordu.Peki ya pense?Oda aynıydı.Henüz uyanmamışlar....Sol arka cebimde ise evin anahtarları,dönüşte kilitle buluşmak için randevu yapıyorlardı..Sağ arka cebimde "bir walkmen,kendi play tuşuna nasıl basabilir?" sorularını yaratan walkmenim sessizce bir şeyler mırıldanacaktı kulağıma,dakikalar sonra...
Bir şey eksikti?Neredeydi o can dostu?Dudaklarımı her götürdüğümde ona,beni yeniden bir cana kavuşturan kalbim?
Evet evet..Dolaba koymuştum akşamdan..Tamam..Biraz soğumuş..Suluğumuda yerleştirdim..
Son Kontrolleri yapıyordum artık..Bir kozmonot misali.Gerçi tipimde pek farklı değildi.Ah..Kemik koruyucularım! tamam..Dört cırcır sesinden sonra kemik koruyucularımda bacaklarımdaydı.Eksikmiydim?Walkmen için yedek pillerim bile vardı..Yedek lastiğimi ise son bir kere,koltuğum arkasında "rahat" duruyormu diyerek kontrol ettim..Keyfi yerinde,şovu bekliyordu..Arkadan izlemeyi severdi zaten kendisi..Lastik havası,vites kontrolü..tamamdı değil mi? Evet...
Güneş gözlüğümü taktım..
Bisikleti asansöre koyup aşağı indirdim...
Apartmandan dışarı çıktığım anda,"Ne oluyor" diyemeden, serin sabah rüzgarı yüzüme tokat attı..
Gülümsedim...Sağ ayağa mı geçirdim kilide..bir pedal çevirip sol ayağımı attım.....Ve ardından herşey bulanıklaştı....

Kırmızı ışık yanıyordu....Geri sayan sayacı tam "0" a getirip sıfırda yeşilin yanması ile beraber,hızımı kesmeden samba yaparcasına 40-45 dereceden fazla derececikle döndüğüm zaman güneşle sohbetim başlamıştı....Şimdilik sadece arkamdan sırtıma konuşuyordu..DÖnüşte ise yüzleşmek zorunda kalacaktı benimle...Ve ardından Herşey yine bulanıklaştı...

"Zın" "Zıııııııııın" "zın" "zıııııııııııın"
Sanırım bu sesi taraf etmem imkaansız...Kulağımla değil beynimle duyuyordum çünkü...Köpek var mıydı?Hayır...Düşünemem bu sırada..Devam..Ses? Oda ne?Ne bu ses?Köpek mi? Hayır...Dönmek yok...Bulanıklaşma giderek arttı...

Ve tüm güler yüzü ile benimle konuşuyordu sislerin altındaki şehir...Zirvedeydim...Benimle,ne zaman oraya gidersem yalnızlıktan sıkılmaman yada korkmamam için konuşurdu...Hiç sormadım nedenini..Çünkü öyle hoş sohbetimiz vardı ki..
En son ayrılık vakti geldi çattı...

-Ben gidiyorum izninle...Yeni güne hazır mısın?
-Esas sen Hazır mısın?
-Evet..
-Frenleri kontrol ettin mi?
-Hayır...
-Ya tutmayacak olurlarsa?
-Hayır..Bu kadar şey düşündüm..Bırak onuda onlar düşünsünler..Sözümü dinler,beni kırmazlar onlar..

"İnişe geçtim...Ve herşey bulanıklaştı yine..."

[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

Esrarlı...[signature][hline]We are the masters of darkness,
we rule the flow of the blood in your veins,
we rule the shadows in the darkness,
we are worse than your most terrifying fears,
you are alive cause we let you live,
We were the ones here in the beginning and we will be here at the END...
MonalitH
(Masters of Darkness)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lykastos, 28 January 2004 11:36 tarihinde demiş ki:
güzelce olmuş.sen mi yaptın hazır mı aldın?

tamamen kendi yazım...

zaten bugün lastikler tutmadı ;)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...