Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online makale arama?

Udinen

Öne çıkan mesajlar

Hangi okuldasın?

Proxy yaparak girebilirsin sanırım.
Ayrıca dışarıdan da giriliyo oraya yahu ben çok girdim ama hatırlamıyorum inan hatırlamıyorum =)

Yakında gircem yine araştırmayı yapıp girip sonucu yazarım haftaya pazartesine kimyadan ödevim var.[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

===tamami ile konu dışıdır , beyenmeyen okumasın ===
bizim buralarda bir deyiş vardir , terbiye sınırlarindaki hali şoyle olsa gerek " ananın karnından da mı ingilizce ağlayarak çıktın ?!?" nedir bu özentilik kardeşim ya , METU'ymuş .. oraya girene kadar kaç kere metu dedin hayatında ödtü'ye ?!?! (not: sozum direk sana değil , tüm senin gibi yapanlara , ister kişisel al ister alma )

okulun kendiside ayri bişey zaten ... bu kadar kendi ülkesinden kopulur ve bukadar çorba olunur ... madem siz bir ingiliz üniversitesisiniz , eh bi zahmet "news" bölümü de türkçe olmasın ... di mi sevgili dinleyenlerim ?!? ayıp oluyo mother land de her highness queen elizabeth ile kabasakal lincoln amca üzlürler türkçe haber koydunuz oraya diye , küserler ...
hem daha uncle sam wants you yane... annıosun beni dimi METU-can !!!!

[Bu mesaj hired_gun tarafından 27 Mayıs 2004 03:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.ilk önce sakin ol sorulduğu için söyledim
2.her hangi bir amaçla metu demedim... internette girereken yada başka türlü olaylarda metu daha sık kullanılıyor.
3.mc donaldsın protestolarla kapatıldı yegane türk üni.si burası o yüzden ingiliz yada amerkiancı demen abesle iştigal olur.

edit: olayın polemik olmasını istemiyorum bu arada konuyla ilgili mesaj atalım.tartışma çıkarmak için değil!

[Bu mesaj Fegro tarafından 27 Mayıs 2004 03:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...