Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi karti hakkinda bilgi...

Gilth

Öne çıkan mesajlar

Baylar simdi direk olayi anlatayim hic yanlis anlama ve gecikme olmadan.
Simdi ben su anda almanyada bulunuyorum(ogrenim icin). Bir iki gun icinde bilgisayar aliyorum ve daocu da burdan alicam simdi 2 problemim var.
1.si simdi benim kredi kartim yok ama banka accountum var simdi ben daocu alicam 1 ay oynadiktan sonra mutlaka "visa" yada "mastercard" mi almam gerekiyor her ay 10 euro'yu odemek icin yoksa onu bankamla halledebilirmiyim?

2. problemim ise simdi burada 2.el oyunlar cok mevcut durumda ben daoc'u shrouded isle'siz alsam orijinal olarak vede shrouded isle'i ebayden 2. el temin etsem ve ustune yuklesem sorun olurmu yoksa gold edition alip hepsi orijinal mi olmasi gerekiyor. Yani normal daoc 25 euro filan burda dukkanlarda ama gold edition 50 euro yani ben bu shrouded isle'sin 2. elini cok rahat ucuza alabilirim ve 20 euro filan kar edebilirim eger dedigim gibi ustune installayarak oluyorsa..

Lutfen en kisa zamanda cevaplayin cok acil bi durumdayim. Simdiden herkese tessekkurler, okuyan okumayana :) .

[Bu mesaj Gilth tarafından 24 April 2003 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

visa al yada parent larinin varsa kredi kartlarindan ek kart ciakrttir derim.

bu arada 2nci el cd alabilirmisin bilmiyorum yani alirsin aslinda ama reg code olmadan acc alamassin.
quake net trade kanalından yada e bayden si acc si felam alirim diyorsan ankarada 2-3 arkadas hacklendiler. cunku adamlar ilk reg code la acc actirdiktan sonra sen istedigin kadar subs pass i degistir goa ya aglayarak mail atip acc leri geri alma sanslari var.
tavsiyem bas parayi al double pack i yada salla si i oyna temiz temiz daoc u baktin sarmadi alirsin si :)[hline]Seriana Nightstalker
Army Of Light
Mincer Taxi
Sosyal ağlarda paylaş

2. el SI diye birşey yok.. birisi SI alıp aktif ettiği anda o CD yi artık başka kimse kullanamaz, Veritabanına o CD key'li SI'ın kullanıldığı geçer ve SI sahibi kullanmaktan vazgeçse bile veritabanından silinmez...[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

Herif bayramlarda yürüyüş yapan, tüm madalyalarını takmış Kurtuluş Savaşı gazilerine benziyo.. omzu galabalıhh !![hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

ok ben gidip bankaya visa icin basvurucam ama artik pztesi gunu, malum bu almanlar cok tembel insanlar saat 9'da ise baslayip cumalari 4'de kapiyolar bankayi.

Yardimlariniz icin tesekkurlerimi sunarim :) ... En kisa zamanda eu-excalibur serverinde aranizda bulunmayi umarim...

[Bu mesaj Gilth tarafından 25 April 2003 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...