Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

freecap vs sockscap (3.1.0 sonrası problem)

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Şu güne kadar freecap+yf şle girmekteydim oyuna, ama patch sonrasında freecapli wow açılmıo çift tıklıyorum boş boş bakıo ekranım bana. Yeniden sockscap kurdum onunla giriyorum ama o da sorun yaratmıştı da silmiştim o yüzden yeniden freecap kullanmak istiyorum. Patch sonrası freecapde aynı sorunu yaşayıp çözen var mı aranızda?
Sosyal ağlarda paylaş

Todesengel said:
Daha iyisini görüyor. Proxifier'ı açıyorsun bi kere bi daha uğraşmana gerek yok aşağıda duruyor. Sen normal girermiş gibi launcher'a tıklayarak giriyorsun. Üstelik başka programları da ekleyebilirsin. Yine hiç bir ayar yapmadan bunlara da normal girer gibi girebilirsin.

200ms vardı senın programı kurduktan sonra 2000ms cıktı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:
niye hala yf falan kullaniyorsunuz ki baglanti gayet iyi? degil mi yoksa :F

bizim orda bağlantı şöyle bak;

1 mbit bağlantı varken: wow normal, net normal, dl hızı 100kb

4 e çıkarttım, wow unable to connect, net not avaible :D

2 ye indirttim, wow ms değişken 56 - 1650 - 657 - 234 - 2500, net ve download dalgalı

:lol:

telekomdaki adam "santral kaldırmıo sizin galiba" dedi en son

yfsiz bir wow düşünülemez benim için :D
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:
Todesengel said:
Daha iyisini görüyor. Proxifier'ı açıyorsun bi kere bi daha uğraşmana gerek yok aşağıda duruyor. Sen normal girermiş gibi launcher'a tıklayarak giriyorsun. Üstelik başka programları da ekleyebilirsin. Yine hiç bir ayar yapmadan bunlara da normal girer gibi girebilirsin.

200ms vardı senın programı kurduktan sonra 2000ms cıktı :)

Vallahi orasını bilemem de 180 ms ile oynuyorum şu an. Wow oynayan bütün arkadaşlarımda bunu kullanıyor kimsede yok bana bu oldu demedi.

Ayarları yanlış yaptıysan farklı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...