Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

KillerLord said:
Mighty_THoR said:
onunla özel haraketler yapılıyor fatality gibi mesela warriorlarda 2000dp harcayıp adamı mızrağın ucuna takıp yerden yere vuruyorsun

bir skill ile falan mi henuz oyle bir skillim yok

enteresan geldi birazcik acarsan sevinirim

level 10dan sonra pandaemonium şehrinde bi questle aldım ben DP skill'lerinden bi tanesini. cleric bnm char,şöle bi skill werdi bana; 2000 dp karşılıgında hem HPmin %50sini hem de MP'min %50sini dolduruyo instant olarak.

daha başka DP skill'leri war mıdır ilerde yada nerden alınır bilmiyorum,bi tek bunu buldum ben şansa dedigim gibi pandaemonium'da bi questten reward olarak geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

o bölge seçimiydi, ikinci bölgeyi seçmen daha iyi olurdu. paticikten çoğu kişi ordayız. sonra zenkaka serverını seç, 2. bölgeye girersen.
bölgeyi tekrar seçmek için launcher menüsünde solda alta yakın mavi bir buton var, ona bas. bende şansa bulduydum o butonu
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:
Pluton said:
Tamam seçtim :D Patchleri bitirip gelecem

not: bu ingilizce patchi tam olarak naısl yapıcaz anlatabilicek var mı madde madde

1. ve 2. sayfalara bak ben anlattim

3. sayfaya bakarsan update i de beklemezsin euheu

Patch 5dk sürmedi ya EN patch ile uğraşıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

hayır,adını deiştirip upload etmiş arkadaş o yüzden karışıklık oluyor önceki açıklamayı okuyunca. sen şimdi o indirdigin zipteki enu klasörünü direk oyunun kurulu oldugu dizindeki L10N klasörünün içine at.sonra o attıgın enu klasörünün içindeki ENU.pak dosyasını ordan alıp,geri L10N klasörünün içine at. o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...