Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Çince serverda İNGİLİZCE olarak (Özel Patch) oynamak isteyen oyunu arkdaşlar varsa

Client: http://games.on.net/filelist.php?app=1565&menu=1

client i indirirken indirme hızı server tarafından sanırım dosya başına 250 mb e ayarlı. 250 i geçmiyor tek dosyada bende 2 dosya birden çekiyorum 250 ve 170 mb olmak üzere sizde öyle yapabilirsiniz.

Kayıt içi herkez kendi hesabını alsın bence daha sağlıklı olur
kayıt esnasında RELOAD THE CODE IF ITS NOT CLEAR gözükmezse sorun değil siz kaydınızı yapın:
Kayıt adresi: http://register.sdo.com/PTNew/index.aspx?from=78&zone=web

Kayıt bitince bunu görürseniz başarılır ve email i kontrol ediniz. onaylayınız.

siz client i çekene kadar ingilizce patch dosyasının likinide atmış olurum ben HAYDİ BRE...

Sosyal ağlarda paylaş

gelen mailde linkin üstüne gelince active veya validate gibi yazan olan sanrım 1. link. Bu arada arkadaşlar download yavaş gelipbaşka client çekmek isterseniz bilmiyorum uyumlumudur değilmidir çekeceğiniz client bizim uyuz msn den bana ne yollarsa onları paylaştım :) deve çektikten sonra söylüyo bana hat şişmesin diye :D öküz ya akşam husisi dövmeye gitcem
Sosyal ağlarda paylaş

1. post'a güncellemeyapamadığım için ingilizce dil dosyasını yüklemeyi buraya yazıyorum

1. İngilizce Dil Dosyası: Eklenecek

2. Aion klasörünü açın ve L10N klasörünü bulun, CHS.pak görün

3. CHS klasörünü buraya kopyalayın ve adını ENU olarak değiştirin klasörün

4. ENU.pak dosyasını L10N klasörü içine atın

5. Benim vista ingilizce Control Panel -> Regional and Language Options -> ENGLISH (US) dilini aktif edin

6. oyunumuz artık ingilizce.

arkadaşlar bende böyle parça parça ekliyorum şimdi buradan sövücem olmıyacak kuzen miyawlatıyor :) ama bitti dil dosyasını eklediğimde herşey oke zaten client i çekmek zaman alıcak biraz

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...