Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazmak geldi icimden

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

Bugün hersey cok farkliydi benim icin.

Insanlar baharin gelisini el ele gezdikleri sevgilileriyle kutladilar. Beni gördüklerinde gözümün icine alay edercesine baktilar. Yanliz oldugum her halimden belliydi, böylesine güzel bir günde tek basina gezen bir insan. Günes terletti gölgedeki rüzgar titretti. Bana yanlizligimi hatirlatti. Agaclar benim kederime inat yeserdiler. Halbuki bana sonbahar lazimdi. Cicekler bana nispet renklendiler. Halbuki ben siyah giyiyordum. Esen rüzgarla kokularini saldilar havaya, askin mevsimi oldugu hatirlatmak icin bana. Kuslar sayisiz beste yaptilar yeni asiklara, bana ise keder oldular.

Derken biri benim hüznümü sezmis olacak ki, eliyle günesi kapatti. Ardindan gürledi savunurcasina. Kacisti insanlar yapmacik asklari akmasin diye. Rüzgar siddetlendi yagmur ciseledi. Ben ise durdum yolun ortasinda. Yagmurdan nefret eden ben, onun altinda islanmaktan zevk alir hale geldim. Yikandim, umutlarimdan, hayallerimden arindim. Hissettim havayi cigerlerimde, suyu tenimde. Bütünlestim dünyanin bi parcasi oldum. Mutluydum yagan o yagmur boyunca.

ve toprak kokusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...