Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar ve bilgisayar... msn.

Stifler

Öne çıkan mesajlar

e o güzel bak bide bu var

ben: e askerlikte bitti yerim yurdumda belli bekliyorum bi ara kafeye.
o: ayyy cnm cok özledim bi tanem tamam cnm mutlaka gelicem, hayırlı olsun kafeniz.istanbula gelince mutlaka gelicem. 2 hafta sonra ordayım.
(2 hafta sonra)
ben: cnm nasılsın? yarın gelicekmisin?
o: gelemicem cnm ya vakit bulamicam yine.
ben:peki
(ertesi gün)
o'nun kişisel iletisi "taksim tayfası! arayın :D" ve daha sonra "hazırlanmax" olarak deişen yazılar. benim göt olmam utanmam ve onca yıllık arkadaşımın bana yaptığı. insan satarsın tamamda bunu çaktırmazsın dimi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hastanenin bilgi işlem bölümündeyim, toyum birazda..

Telefon geldi. Açtım "Buyrun?" Telefondaki "-Aaa gökhan senmisin. Bizim monitör yandı galiba çalışmıyor. Az önce çalışıyodu bozuldu. Lütfen gel."

Tanıdık hemşire ablalardan 3-4 blok gittim. Öldüm yorgunluktan. Merdivenler falan. Vardım sonunda..

Fakat düşündüğüm tek şey (Ekran kartı yandı, monitör yandı. Kasa taşınacak, yanık kokusu üstüme siner, rapor yaz şimdi)

Neyse geldim. Kokladım falan, cıks. Yok bişi. Sonra baktım bilgisayar çalışıyor. Monitöre baktım. Tuşuna bastım. Açıldı.

Çok bozuldum, "Neyse abla gideyim ben" dedim. Oda bozulduğumu anladı hemen bi hasta yakını çukulata getirmiş, abandık temizlik görevlileri ile birlikte. Oh mis gibi son ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...