Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aggro için +Taunt mu +Hate Modifier mi

berguzar

Öne çıkan mesajlar

tauntla hate modifierin çalışma mantıkları tam olarak nedir bunu öğrenmeye çalışıyorum.

şöyle bir seçenek önümüze çıksa ne yapmamız lazım?
+1 Hate Modifier <> +36 Taunt

80 leveldeki 800 taunt skilini 1000 + lara çıkarmak mı daha çok işimize yarar veya bunun yerine + hate modifier li itemler veya gemlere ağırlık vermek mi daha çok işimize yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

berguzar said:
tauntla hate modifierin çalışma mantıkları tam olarak nedir bunu öğrenmeye çalışıyorum.

80 leveldeki 800 taunt skilini 1000 + lara çıkarmak mı daha çok işimize yarar veya bunun yerine + hate modifier li itemler veya gemlere ağırlık vermek mi daha çok işimize yarar.

yanilmiyorsam 100 taunt yüzde 1 hate.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
berguzar said:

yanilmiyorsam 100 taunt yüzde 1 hate.

ben de böyle bişey hatırlıyorum. onun için kararsız kalmıştım
Sosyal ağlarda paylaş

abi gemler var. taunt yapan özellikler var. çokta umursama.sadece taunt'u fulle ve ya fulle yakın yap kafi gelecektir. zaten tank grubu diye bir şey var oyunda bildiğin. sen kaçırsan bir diğeri alir güzel bir set tamamlayana kadar idare edersin hehe.. def stance'teyken aggro kaçirmak zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Partilerde taunt veya aggro modifer bir sorun olmamasına rağmen, raidlerde sadece +hate modifier pek bi işe yaramıyor. Aggro kaçırması kolay oluyor. 800/800 taunt pek yeterli gelmiyor. Tauntu 900 küsürlere çıkarınca aggro tutmakta daha başarılı oldum. Sanırım aggro olayını farklı şekillerde etkiliyorlar.
%15 def stance dan, +10 priest veya rogue sınıfının buffundan 3-5 de itemlerden +hate modifier geliyor. Buna rağmen aggro kaçırıyordum ama tauntu 900 lerin üstüne çıkardığımda aggro kaçırmak daha da zorlaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Guardian lar için en önemlisi Goad ve Goad mob dur.Feetlerden bu ikidinede puan verirseniz ve Bunun peşinede Tauntunuzu hem giydiğiniz kıyafetlerle hemde +30 Taunt veren Gemlerle yükseltebilirsiniz.
Benim karakterim şaun 1100 lere yakın Taunt puanı bulunmakta.Zaten bu puanla Goad ı kullandığınız zaman sizi görmezden gelebilecek bir Mob veya Boss tanımıyorum.Agro herzaman üzerinizde kalacaktır.T2 ler hariç tabi :)
Bir diğer kötü yanı eğerki Tauntunuz çok kuvvetli olursada diğer off Tanklar sizden kolay kolay tekrar Agroyu alamıyacaklardır buda Raidlerde büyük bir sorun teşkil etmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...