Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni baslayanlar için pvp server bir hatamı?

hexagram

Öne çıkan mesajlar

daha gelecek olan zindanlar da var. expansion'ı kast etmiyorum. haritalari incelerseniz baya baya işaretlenmiş ama girilemeyen zindan var. level 80 olmadan önce de baya güzel zindanlar var.

yamulmuyorsam 1.5 patchlerinden bir tanesinde house of crom açilacak.

benim tavsiyem pvp'ye ilgiliyseniz pvp serverinda oynayın. çok düşük levellardan beri aynı karekterle pvp yapacağınız için vakti gelince rahat ederseniz. gerçi level 40 tan sonra bazı classlar baya düşüyor performans olarak ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 72 de oyunu bırakmıştım işte :) sonra oyuna dönüp 80 ledim. Atzel yapıcan , Villa yapıcan ve khes.'in kuytu yerlerinde grind yapcan. Başka türlü zor valla. 77-78 olduktan sonra kolay zaten Onyx,atzel fort. a fln girip kasiyosun hem exp hem item kazanıyosun...

Ama biz kasarken ymir pass yoktu ve lvl 70 de direk atlıyoduk khes'e eziyorlardı bi güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

70-80 arası zor abi. aqu pvp-rp de oynuyordum ben aslinda bissürü quest var ama saolsun SCUM kankalarim rahat birakmiyordu hehe. ondan ötürü villa grind en temizi. ama 77-80 rahat oluyor artk gruplarda yer bulabiliyorsun rahatça.yine de common district açilmadikça tüm quest ve dungeonlara rağmen zor abi 70-80 arası. hani candan bezdirecek bir şey değil. ama diğer zamanlardaki gibi hizli hizli level alamiyor olmak zorlaştiriyor ( diceksiniz ki 70*80 de zor olsun bende dicem ki o da kolay ama yaptirmiyorlar haha)

ama şey diyim villa grind olmasına rağmen aoc en kolay level atlanilan oyun. zaten destiny quest gördüğüm en mantikli şeydir mmorpg'lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...