Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK pvp build ve yapılacaklar?

Xoo

Öne çıkan mesajlar

1tanesi cast içinde bozuo melee range diğeri 20 yarddan 2dk cooldownlı silence.Fake at bosa harcasın neredeyse her class 2 farklı yolla cast bozar.Caster olmanında kötü tarafı olmalı demi hiç castim bozulmasın hep uzakta kalıyım boyna dmg abanıyımla olmuor.Anti magic shell Cloak of Shadowstan dahamı imba dahamı süper bi skill sanmıorum.
Simdi roguela dkyı karsılastıralım
2sindede castera bela olucak bisürü skill var.
2side slowlayabilior
2side stunlıyabiliyor
rogue healing düşürüo dk düşürmüo
dkda can ve armor bakımından daha avantajlı.
Ama roguea karsı ne yapıcağından eminsin Dkya karsı bi fikrin yok ozaman DK imba!Runelerde CD sayarsın zaten deathgripten kacıp kiteladıın sürece dk runic power biriktiremez(horn of winterla cabalıycaksa komik olur)Bu arada dklar kendi üzerlerinden stun kaldırmıolar immune oluolar stunda acılan bisi değil.Warriordaki berserker ragein locklara yaptıı etkiyle esit tut onuda.Kaldıki senin frostnovandan trinketle cıksa petinkinden cıkamaz(immoblize karsıtı bişileri yok)daha bunun frost biteı var cold snapi var glyph of ice blocku var. Düzgün kombine et dk patlasın bukadar kolay bişi...
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
üstümdeki seti tamamen değiştirdim nerdeyse

bkz: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Dworgo

ama bi 71 in seni o kadar uğraştırmasına imkan yok gibi gelio yine de :S

Sen kasarken pek çok instancea girip özel olarak rep kasmışsın. Ben 70e kasarken instancelarla hiç uğraşmadım. O yüzden çoğunlukla ilk aldığım itemalrla idare ettimki onlarda son derece yeterliydi. Sen bir de instance ve rep kasıyorsun. Karşındaki adamı kasmadan kesebilemn son derece normal. Ben de o seviyede zorlanmıyordum. 71 konusunda da haklısın uğraştırmaması gerekirdi. Problem de bu zaten :D Gerçi adam üstündeki setten belli salam pvpci idi. Benim dpsim düşük olduğundan ve adam da attığım chains of iceı sürekli kaldırabildiğinden yakalamk baya kastı.

@Optimus

DK'da stun var olarak görme. Unholy gitmemişse pet olmayacağında stun da kullanılamıyor. Ayrıca roguela dkyı eşit tutmak biraz insafsızlık oluyor. Casterlar ve dieğr söyleklerin konusunda katılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Roguelar instant 9k-9k vurmuyor ama. Magelerde vurmuyor öyle birşey. Dahası Roguelar DK gibi melee'ye bile girmeden 30 saniyelik kite boyunca 25k 'yıda yerkleştirmiyor biryerlerine.

DK= Plate giyen, 2 petli, instant 9k gömen, kaçamadığın, kendini warlocktan beter heallıyan bir melee+range özelliklerle donatılmış mage resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

@FreEmoon

Evet herkesin beklediği mage yine geldi. Güzel yazmışsında anlamadığım, optimusun da merak ettiği bir soru var. Ben de ek olarak bir mage(yada druid, şu aralar hangisiysen) olarak nasıl kaçamadığını merak ediyorum

Optimus said:
cidden merak ettim kitelarken nasıl 25k yiyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
@FreEmoon

Evet herkesin beklediği mage yine geldi. Güzel yazmışsında anlamadığım, optimusun da merak ettiği bir soru var. Ben de ek olarak bir mage(yada druid, şu aralar hangisiysen) olarak nasıl kaçamadığını merak ediyorum

Optimus said:
cidden merak ettim kitelarken nasıl 25k yiyorsun?

genelde Dklar Glyph li Icy touch kullanır her Icy touchda 15-20 rune power gelir, her 16 saniyede 6 Icy touch atabilirsin, ortalama 2-2.5k (sanırım) vuruyor crittlerse 4-5k her 2 Icy touch icin 1 death coil atabiliyorsun oda 2.5-3k critlerde 5-6 k vuruyor. eger rangedeyse adam Icy touch spam + Death coil atarak damage yapabilirsin, ha yeme kısmı kitelayana kalmıs :)

bu arada Howling Blast > Frost mage :P
Sosyal ağlarda paylaş

@The_Delucian

Söyledikleriniz sayısal anlamda mantıklı ama buna ulaşacak gearı toplamak okadar kolay olmaz.

@FreEmoon

20k hasar nekadar canını sıkıyor? Yani adamları kesebildiğinize göre bu hasarı healayabildiğini varsayıyorum. Heallaya biliyorsan ve kazanıyorsanız niye bu bukadar canını sıkıyor? Sonuçta sana getirisi olan oyunu kazanmak.
Sosyal ağlarda paylaş

DK noob olunca evet bu sorun olmuyor, ama eminim kaybettiğim birçok maçı sağlam bir DK'yı uzakta tuttuğumu sanırken yediğim hasarlardan kaybediyoruzdur.

Çünkü bazen gerçekten üstümde hiçkimse yokken, karşı takıp DK-paladinken (ki nerdeyse her 3 takımdan 2 si bunlar) takım arkadaşımı ayakta tutmak için ciddi uğraş verirken bir bakıyorum benim HP %50 nin altına inmiş.

"la allahtan korkmaz kuldan utanmaz adamlar ben ne zaman hasar aldım" modunda kendime dönersem, takım arkadaşım yeri öpüyor. Yok onu heallamaya devam edersem bir bakıyorum kendim ölmüşüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Buna 2dps in karşısına healer+dps olarak çıkmanın sakıncası olarak bak. Bu anlattığında çok ta şaşılacak birşey yok bence. Karşına 2 tane dps paladin de çıksa bence çok bir değişiklik olmaz durumunda.

Ayrıca :D o paly+dk takımındaki palynin hiç mi suçu yok? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin retro olunca gene az hasar alıyorum, retrodinin uzaktan bana vuramadığı için sadece DK'dan hasar alıyorum.

Ama o paladin holy ise yediğim judge yada holy shock üstüne DK'dan gelen birşeyler, hele petlerde bendeyse sanki takım arkadaşıma değilde bana nüküyorlarmış gibi hissettiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
DK noob olunca evet bu sorun olmuyor, ama eminim kaybettiğim birçok maçı sağlam bir DK'yı uzakta tuttuğumu sanırken yediğim hasarlardan kaybediyoruzdur.

Çünkü bazen gerçekten üstümde hiçkimse yokken, karşı takıp DK-paladinken (ki nerdeyse her 3 takımdan 2 si bunlar) takım arkadaşımı ayakta tutmak için ciddi uğraş verirken bir bakıyorum benim HP %50 nin altına inmiş.

"la allahtan korkmaz kuldan utanmaz adamlar ben ne zaman hasar aldım" modunda kendime dönersem, takım arkadaşım yeri öpüyor. Yok onu heallamaya devam edersem bir bakıyorum kendim ölmüşüm.

ben pri olarak pvp yapmayı bıraktım hunter kasıyorum bm olarak lvl 69 da yuksek dmg ne görmem lazım bilmiyorumda daha sanırım en fazla 1 k beyaz dmg gördüm am aitemlar berbat
Sosyal ağlarda paylaş

@hozceri

Valla bazen mage'e geçeyim PvP için diyorum ama ben bu saatten sonra mage'le çok zor PvP'ye alışırım. Yıllardır aynı barlarla PvE oynuyorum, şimdi tuşlar bile birbirine girer. Healer olarak PvP yapmaktan rahatsız değilim bilakis fazlası ile zevk alıyorum ama sezon 1'de azıma etmişti, şimdi sezon 5'tede aynısı oldu.

O kadar fazla hasar busrt yiyoruzki ikimizi birden (yada 3ümüz) ayakta tutamıyorum kesinlikle. Bu konuda sadece sezon 4'te hiç sorun çekmemiştim. Şimdide taaa sezon 8'e kadar ağlıya ağlıya oynamak istemiyorum doğrusu.

Bu arada retrodinler baya sakinledi gibi geliyor bana. Yada gözümmü alıştı bilmiyorum artık. Ama ilk 80 olunca ayakta kalamaz iken şimdi tek başına retro beni yere seremiyor pek.
Sosyal ağlarda paylaş

dk'nın hangi pvp gear sahinine 9k vurduğunu bir açıklasanız, en iyi ihtimalle 4-5k vuruyoruz. arenaya girip 100 resil. li adama 9k vurup sonra çok burstü var demeyin rica ederim. ben death griple çektiğim magein ben yere yapıştırıp blinkle kaçmasını izlemekten sıkılıyorum, sonra dönüp slowluyor mirrorlarla akıyor böyle falan, frost mage ile dkya ağlayan varsa camdan aşağı atlasın. bir pala bir mage var 1v1 de rahat kesebilen onla da kesemiyorsanız yapcak bişey yok.

arena olmuş zerg zaten mage rog çıkıyor sap, stunlol, blind, frost nova, sheep, vanish, cos, mirror. bu şekilde shamanın üstüne bir yağıyorlar ki zenci yapmaz böyle zulümü.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:
dk'nın hangi pvp gear sahinine 9k vurduğunu bir açıklasanız, en iyi ihtimalle 4-5k vuruyoruz. arenaya girip 100 resil. li adama 9k vurup sonra çok burstü var demeyin rica ederim. ben death griple çektiğim magein ben yere yapıştırıp blinkle kaçmasını izlemekten sıkılıyorum, sonra dönüp slowluyor mirrorlarla akıyor böyle falan, frost mage ile dkya ağlayan varsa camdan aşağı atlasın. bir pala bir mage var 1v1 de rahat kesebilen onla da kesemiyorsanız yapcak bişey yok.

arena olmuş zerg zaten mage rog çıkıyor sap, stunlol, blind, frost nova, sheep, vanish, cos, mirror. bu şekilde shamanın üstüne bir yağıyorlar ki zenci yapmaz böyle zulümü.

bana ne mageden ben pri yim ve aglıyorum girmiyorum artık arenaya falan
Sosyal ağlarda paylaş

dk paladin combosunun ilaci disc priest.

bubble mass dispel
glyphli dispelle dispel spam yaparak 4 parca set bonusu ve glyphli shieldla baya bi dmg absorbe edip ustune 1k ortalama heal yapiyosun

esas guzel olan lichborn acinca dk shackle undead /lol

patch gelene kadar trinketlenmiyor daha

ha dkyi trinketledin diyelim gene gargoyle yani beles turret hayvanlar gibi vuruyor ghoul da durtukluyor fena
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bunca zaman arena yapmadım ama madem şu an op olanlar paladin dk lock üçlüsü veya pala dk 2 lisi, açtım bi dk kasıorum akıcam ortamlara. varsın druid olarak arena yapamayayım nolcak.

blizz saolsun böyle bakmaya başladık olaylara

(haaah dur şimdi birileri çıkıp omg l2p druid cats are op m8 wtfbbq dicektir de neyse)
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır patchle ilgili konu açılmışken burada da sorayım.

Rock said:
3.1 Patch notlarına ve mmo-champion sitesinde 3.1 talent calculatera bakarken birşey kafamı karıştırdı. Değişecek talentların özellikleri calculaterda doğru yazılmış ama bazı talentların (örn: morbidity ve virulence) yerleri notlarda belirtilmediği halde değiştirmiş? Ben mi notları yanlış okuyorum(yada göremiyorum) yoksa sitede mi bir hata var?

talent.mmo-champion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...