Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOC yardım

hexagram

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar aoc yi aldım yukledim fakat hiç bişey anlamadım yardım cı olursanız sevinirim

şimdi oyunu yukledikten sonra karsıma dos ekranı gibi bişey çıkıyor sanırım aoc nin patcher ı kendisi :D eror dolu bişeyler yazdktın sonra assertion failed diye bişey çıkıyor ve oyun ogle kalıyor :) attemp to continue dedigim zamanda oyunu giriyor fakat kullanıcı adı ve şifremi verince baglantı eror u veriyor v e youna almıyor .

aoc yi sildim yeniden yıkledim degişen bişey yok yardım lutfen
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi olay şu Funcom birkaç ay önce Direct X güncellemesi yaptı oyun için ve bu yüzden oyunu silip yeni kuranlar veya yeni alıp yeni kuranlar o 3 Gb yakın güncellemeyi yapsa bile oyuna giremiyor çünkü Direct X güncellemesi istiyor bunu bilmemeniz normal hata firmada:)o şimdi oyunu kurup güncellemeri yapmış isen sana vereceğim bu adrese girip DirectX güncellemesini çek içindekileri yeni bir dosya oluştup içine at daha sonra verileri içine attığın dosyanın içine girip setup bulup kur sonra bu sorun ortadan kalkacak daha sonra bu dosyayı silebilirsin.B)-

Bu güncelleme dosyası için tıkla

Daha detaylı bilgi istiyorsan oyunun resmi forumundaki bu konuyada bakabilirsin kolay gelsin sana iyi oyunlar.:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...