Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myst (real) de sorun [efsaneyi oyanamaya calısıyorum]

Batilc

Öne çıkan mesajlar

bilmiyorum kaçınız bilir myst (real) i yani adventurenin yaratıcısını, ama şöyle bi sorunla karşı karşıyayım... myst normalde ciddi coooook eski oyun ama grafikleri iyi tabiki... şimdi ben bunu yukledikten sonra baslatamya calıstıomda indeo codec gibibişi istiodu, indirmedim devam edebildim oynamaya, ama bu kadar eski bi oyunu çalıştırırken benim bilgisayarda takılmalar vardı... 2 kere ram bitti diye agladıktan sonra, webcami winampi kapadım, demin durup duruken bilgisayar restart oldu oyun takılınca, biraz once de durup duruken oyun kapandı... anlamıyorum nedir bu? herangi bişi bulamadım...ve bu oyunu oynamak istiorum, ne zmandır kasmamıştım, başlarda gördüğüm kadarıyla bile kasış...

eğer su indeo cart curt codeci varsa verir msnz belki ondandır diye bakıyorum???[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

tam bilemiyorum da myst de en az onun kadar iyi, zaten myst tutunca 2-3 tane cıkardılar seri olarak da biğtek bunu bulabildim... arcane galba dediğin oydu da cd de yok... varsa cekebilceeem bi yer?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiyorum gecen anama sordum(hatırlıom o oynuodu) dedim nasıl zormuydu dedim, kasıştı dedi bende hebee dedim de simdiden ilkinde, ilk gunde o carkları gectim, simdi gemiyi cıkardım yukarı onabincem gitcem de , o demir carklarda bulamadım sayfa, nerdeydi ki hatırlıyomusun? gittim geldim yanlzıca???[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

arcane ya hatırlıyosan soyle de biyerde (gemide) takıldım ona cevap ver:) ilk sorum o çarklarda sayfaların nerde oldugu, ikincisi ise gemide iken, hani aşağıda boyle arayonlerinde arasının gosterildği bi pusulamsı cevresinde tuslar olan dava var,ona kafadan basınca direktman enerji bitiyo yarım saat kolu tekrar cevirmek gerekiyo... burada ne yapacam, direk acıklama deilde ipucu verirsen dha iyi olur, mesela "yukardaki teleskopumsu alet ile kayaları olcup bicmeyi ve bunu o pusulamsı alete uyarla" der gibi...[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

abi kucukken ben 8 tane yakılabilen seyde her turlu kombinasyonu deneyip bulmustum sansa bi bulmacayı.. evet cok zor diyebilirm, hatta insanın tahmin edecegi ama yok canım olmaz diyceği yerler var...

Ya şimdi arcane anladıgım kadarıyla sen bitirdin oyunu, bi soru soracam, en sonda ben geldim; veletlere vermedin son sayfayı babaya verdim, o da gitti ogullarini filan yoketti... librarye dondugumde yerde bi kitap vardı, ona baktıgımda son sayfada yazılmış extra seyler vardı, (2735 ve bi işaret)... burdan hologrammakinesine gittim işareti uyguladım ancak 2735 nedir bulamadım... just adventure a baktım ancak ordaki adamda yazmamış, bitirdiğini sanmış ama bitmemiş oyun daha 1-2 sey daha var... bu dediğim hologram makinesinde dağ motifini işleyip arkadaki tusa basınca,dagın numarasını yazdıgın yerde extra bi yer acılıyo, burada ilginc bisi var, döndürülüyo... her dondurusunde bi ses cıkıyo ama acıldıgında yada kapatıldıgında ne oldugunu bulamadım,

eger sen bitirdiysen biliyosundur diye sey ettim...

ha bide su myst in hikayesi nedir ya? adamın biri dusunduklerini kitaba yazınca dusundukleri olusuyo filan da bizimki nasışl dustu bu adaya bastaki konusmayı kacırdım daha dogrusu anlamadım pek, bilen varsa yazamazmı? c/p yaparsanız da türkçe olması yeglenir:)[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

neyse buldum ne oldugnu, cidden cok iyi dusunulmus ve daha sonra baktıgım uzere her site birbirinden c/p yaptıgı icin nerdeyse hicbirinde yok sonu, yani en son babayla konusturup bitiriyolar halbuki 1 age daha var bonus bölümgibi, sonraki oyunun nerden geçtiğini gösteren(abi adamlar direk anlamış oynun tutcaanı :) )

neyse şu tarihi bilen yok mu ya? bizim eleman nedir nası düşmüş bu adaya, kardeşlerin ve babanın hikayesinin iç yüzü nedir? ingilizce oldugundan ve adamlar bir çırpıda konuşup altyazı bırakmadıgından pek anlayamadım da...

Ps: Ha bu arada Myst II: nerde vardır, nasıl bişidir ismi tam olarak nedir?[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...