Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Arayan Hunter Arkadaşlar :))

TrustnoonE

Öne çıkan mesajlar

Choromaggus serverında Horde tarafında Blood Brotherz guildi Woltk Contentini tamamı ile temizlemiş ve Ulduar hazırlıklarına başlamıştır...

Guild de şuan 2x hunter spotu bulunuyor...

Eğer ben classımı biliyorum eğlenceli vakit geçirip raid yapmak istiyorum haftada 3-4 akşam 20:00-24:00 arası raid yapabilirim diyorsanız oyun içinden Hüs yada www.bloodbrotherz.wowstead.com adresinden bana ulaşın konuşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba. Az önce sizin guilde baktım. Tamam güzel herşeyi kesmişsiniz ama roguelar neler yapıyor acaba(Kendimde roguem o yüzden sordum). Hepsi biraz TBC raid mantığında kalmış gibi. 434 575 hit ratingler falan. 315 hit rating şu an için cap durumda(poison cap). Arkadaşların bu hit ratinge ihtiyacı yok zaten şu anki White Hit cap 755 gibi ulaşılması imkansız bir rakam. Onun yerine expertise kasarlarsa çok daha güzel olur gibime geliyor. Hem onlar için dps artışı sağlayacaktır. Yada biraz haste.

Lütfen bu dediklerimi yapıcı eleştri olarak algıla. Demek istediğim böyle olursa daha güzel olup Ulduar'a daha iyi gireceğinizdir.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue ların hit cap ini tam bilmiyorum açıkcası ama hit + expertise ile açığı kapattıklarını buna rağmen sıkıntı çektikleri için flask foodun da hitli olanlarını kullandıklarından haberim var.. Guildmizde de fazla rogue yok oyüzden bu sıkıntıyı fazla dile getirende olmuyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe hunter bulamıyorum zaten nerf gelince hepsi ismaildk oldu sanırım sayıları gittikçe azaldı bm sevdalılarıda nerfden sonra tek tuşu bırakmaktansa özellikle dk ya reroll u tercih etti kalanları koruma altına almak lazım...
Gerçi sonraki patchde buffla beraber tekrar filizlenecekler gibi hissediyorum tekrar...
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
bir shaman bir priest bir warlock birde warrior arasaydınız biz 4 arkadaş gelirdik :)

Guild mi arıyoruz biz yaa?

Bence hunterın olması zorunlu bosslar yapsınlar. Benim hatırladığım bi Onyxia da hunterlar işe yarıyodu, bide AQ da hunterlı bi boss vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

süper lan hunter

bugün shimmering glats'te böcek yuvasını bastım, lvl 32-35 arası mobların olduğu bir mağra, ben lvl 30'um petim lvl 30 anasını ağlattım mekanın. bir kere öldüm onda da ofiste birisi bişe sordu dikkatim dağıldı bi an.

hunter alt kasarken bişe fark ettim, blizzard adaleti engellediği için dava edilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bide DK dene
2 elite i ayni ende cekip kesebilmek, quest moblari 5 er 5 er alip full HP ile cikip bir sonraki gurubu su icmeyi beklemeden kosmak >>>>> all

DK kadar solo su guclu baska karakter yok
DK ile MC ZG AQ20 sololarsin

hunter ile saatlerini verip gurup bulup t5 iki parca bulmadan mandokir bile kesemiyorsun nerdeyse

hunterdi eskiden solonun krali
simdi tank specli pala ve warriorlar ile DEATH KNIGGET lar
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:
süper lan hunter

bugün shimmering glats'te böcek yuvasını bastım, lvl 32-35 arası mobların olduğu bir mağra, ben lvl 30'um petim lvl 30 anasını ağlattım mekanın. bir kere öldüm onda da ofiste birisi bişe sordu dikkatim dağıldı bi an.

hunter alt kasarken bişe fark ettim, blizzard adaleti engellediği için dava edilebilir.

ne iş yapıosan aynından istiorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
huun said:
süper lan hunter

ne iş yapıosan aynından istiorum :D

+1 arada dikkatimin dağılmasına razıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...