Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir gün

Lexius

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir gün daha başlayacak benim için. Belki güzel ve huzurlu olacak , belki de acı , öfke , hüzün dolu yeniden.

Güne başlarken penceremden dışarı bakıp soluduğum havanın dolduğu çürümüş ciğerlerim için bir sigara daha yakacağım bu sabah. Vücudum acı çekerken ben nasıl mutlu olabilirim ki? Yağmurun ardından gelen sessizlikle çınlarken kulaklarım ben nasıl duyabilirim ki ? Adım attığım sokaklarda ilerlerken üzerimdeki ceketi omzuma koyduğumda sigaram bitecek yeniden. Ve ben yenisini yakmaya çalışırken pakedi düşürüp gene onu karşımda göreceğim. Aynı saatte , aynı yerde , aynı dakika ve salisede. O yeniden gözümün önünden geçecek rüzgar gibi. Akıp gidecek zaman ve ben sigaramı yakacağım yeniden. Takip etmek isteyeceğim ama izin vermeyecek düşüncelerim. İlerledikçe artıcak korkularım. Kapıdan girdiğimde aynalardan yansıyan ışık gözüme vurcak ve ben elimle yüzümü kapatacağım. Utanacağım bir çok şey varmışçasına ve ölümden utanmışçasına. İlerleyeceğim ışıkta gözlerim kapalı ve bir adım daha atacağım sonsuzluğa. Ve bitecek düşüm.

Karanlık dünyama bir gün güneş doğacak ve ben yeniden renkleri görebileceğim. Ama önce öğrenmeliyim.. Karanlıkta görebilmeliyim. Çünkü o zaman aydınlıkta gözüm kapalı dolaşabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...