Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acayip sorun

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

şimdi

utorrent kapalı. internet sayfası açmaya çalışıyoruz. beceremiyoruz, timeout veriyor.

sora utorrenti açıyoruz. 5dk içinde 700kbps ye geliyor (6mbit ile max işte).

utorrenti kapatıyoruz.

yine internette gezinmeye çalışıyoruz. 2-3 denemede bir kere sayfa açabiliyoruz sadece, yine internette sayfa açılımının çok zor olduğunu görüyoruz. firefox kullanıyorum.

bitdefender var, deep scan yaptım full system scan yaptım defrag yaptım registry temizlettim.

yine aynı sorun devam ediyor.

nedir bu allahaşkına çıldırıcam. 6mbit kablonet. böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

ha bi de bilgisayarı açtıktan sonra 10 dk sürüyo internete bağlanmak. ama alıştım artık buna heh
Sosyal ağlarda paylaş

modemin kafayi yemesi torrent'in daginik calismasindan kaynaklanir. utorrent ile alakasi yok. modemin dandikligi =)

jadelith, baska bir bilgisayarla, bir laptopla filan da dene bakalim. utorrent'le trackerlara baglaniyorsa dns sorunu degil. utorrent portundan da alisveris yapiyorsa sorun orada da degil. eger msn'i ya da bilumum diger IM'leri sorunsuz kullaniyorsan http protokolunde bir sorun var. onun da senin bilgisayarindan kaynaklanmasi kuvvetle muhtemel
Sosyal ağlarda paylaş

Modemin şişmesinden de kaynaklı olabiliyor diye biliyorum. Mesela bende daha önceleri 3-4 saat download yaptıktan sonra o tarz programlarla, browserda hiçbir site açılmıyordu fakat Msn cart curt çatır çatır çalışıyordu. O yüzden downloadlardan sonra modeme restart atıyordum. Modemi dğiştirdim sorun kalmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...