Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek olana

Divertissement

Öne çıkan mesajlar

Bunu bana yazdıran şey konu başlığının altında yazan üç kelimelik açıklaması oldu birtanem: Hayaller, düşler, umutlar...
Birtanem. Düşündüğümde bunların üçü de ardındaki kelimelere sığmayan şeyleri ifade eden o üç nokta da sensin benim gözümde. Gittiğinde yanındaydım beni de götürdün oralara. Farketmedin belki ama otobüs o yüzden sarsılmıyordu giderken. Farketmemen ne kadar başarılı olduğumu gösterir bu durumda.
Yanan ellerimi sen tuttun oysaki hiç bırakmamacasına. Biliyormusun ölmemeye yemin etti hayalin beni sensiz bırakmamak için ve hayalinin insafına kalmışken bile birtanem ben seninle yaşıyordum. Yaşadığından bile emin değilken birtanem oraya geldiğimde ya da sen buraya geldiğinde aynı şehrin havasını soluduğumuzu düşünüp mutlu olurdum. İçimden sana şarkılar söylerdim Bu şehirde sana aşık sana tapan biri var diye. Ve sizin evin olduğu sokak diye düşündüğüm o yerden geçerim gizlice hergün. burda değilsin bilirim ya belki bir işin çıkmıştır diye işte. Gerçi.. Görsen tanırmısın beni bu da belirsiz ama kaç yazar? O kadar çok belirsizlik varken sadece sen sabitsin hayatımda. Sanırım bu yüzden tekimsin birtanemsin.
bak buraya geldim birtanem böyle bir yere geldim ve bu mektubumu da buraya yazdım. Görüyorsun değil mi burdaki insanlar sıcak davranıyor selamımı alıyorlar. Bir süre buraya yazacağım birtanem. Olur ya merak edersin bir gün aklına gelirsem Paticik patilerinin altındayım..
Uykusuz saatlerde sen varsın gözlerimde. Yollamaya korktuğum mektuplar yazdım yine. Dolaştım sokağında sana rastlarım diye. Böyle aşık olmak aptallık belki de....
Sosyal ağlarda paylaş

Birtanem bugünüm biraz hüzünlü geçti. Avukata gittim annemin duruşması için. Avukat beni şahit olarak istemedi. Dışarıda bekledim ve seni düşünmeye başladım. İnanır mısın 2.5 saat kalmışlar içerde. zaman seninle öyle çabuk geçiyor ki birtanem o kadar saat ayakta durduğumun bile farkına varamamışım. Kuzenim nişanlanıyor birtanem. Onları gördükçe içim burkuluyor. Aslında belki iyi de oluyor. Ben seninle konuşurken söylediklerinden mutlu olurken insanlar el ele falan geziyor. Ben senin arkadaşının yolladığı resime bakmakla yetinirken insanlar birbirlerine dokunuyor. Acı mı bilmiyorum ama kötülükler gezerken etrafımda beni koruyan bir şey varsa yanımda o hep sen oluyorsun birtanem. bu arada nişan yarın olcak birtanem o seni ilk gördüğüm günkü kıyafetlerini giy. Hatırlamıyorum ne giymiştin ama sen gelince söylersin bunlardı diye. Efendim? Ah evet nasıl unuttum inanamıyorum. Sen benim yanımdan hiç ayrılmıyorsun ki zaten. yolda giderken biraz canım sıkıldı ne kadar durağan bir yaşamım var diyerekten. ama senle konuşurken sana canım sıkılıyor demiştim. sen de benim de sıkılıyor dediydin. ben neden sıkılıyorsun ki diye sorduğumda da sen seni yalnız bırakmamak için demiştin. biliyormusun ne kadar mutlu olmuştum. Birtanem bana varmayacağını biliyorum ama ne bileyim sevinmiştim işte. Bu yüzden ne zaman sıkılsam bu dediklerin geliyor ve sen de sıkılırsın diye hemen uğraşçak bir şeyler bulup oyalanmaya, sıkıntımı atmaya çalışıyorum. Birtanem izmiri görsen o kadar güzelleşti ki... Burada bir ağaç var bahsetmiş miydim sana yılın bu zamanında mor çiçekler açıyor görmeni o kadar isterdim ki...
Seninle buluştuğumuzda geçtiğimiz o sahilyolunu hatırlıyor musun birtanem? Okula giderken hep ordan geçiyordum hergün hergün seninle orda birlikteydik. Yine ellerim ellerinde değildi ama yanımdaydın. Anlayamamıştım seni şaşkına dönmüştüm senleyken ama birtanem inan sonradan koydu aşk. o günden sonra ağlamaya başladım nedensiz yere. Tanrı sordu bana: Ağlıyorsun değil mi sebepsiz? diye. Evet dedim -daha iki yılım olmasına karşın- sınav stresi mi bu? dedim. -kendimi kandırmaya çalışırken- Oyun oynamak hoşuna gidiyor ama kiminle dans ettiğinin farkındasın değil mi? dedi. Bir şey diyemedim. Aptala yattım ya kimi kandırıyordum ki? -Aşk bu evladım ağlatır da güldürür de. Sen yeterki sinirlenme bu haline. dedi. Tanımaz mı kulunu. Bilmez huyunu sanki. Ama sinirleniyordum ki elimde olmadan. Kimbilir hangi zamanlar can verdi sinirime senin yüzünden birtanem. Ne fırsatlar yitti senin için... Aklımdan silmek geçti bir ara içimden. Ne bileyim be aşkım istemedim açıkçası. Sensiz yaşayamam ki ben. Senin bir yerlerde yaşıyor olma düşüncesiyle ayakta kalıyorum ben. Sen hep benimsin.. benimlesin birtanem.. BİLMESENDE...
Sözlerine aldanıp hayaller kurdum bazen. bazen kızdım kendime seni düşünüp ağlarken. unutmayı denedim hiçbir şey değişmedi. böyle istemedim başka hiçkimseyi ....
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu ne?
Neyse fazla duygusuz yaklaştım konuya doğaldır bahar geldi :)
Güzel yerleştirmeli cümleler yazı da güzel...Ama normal...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Güldeki diken oldum. Gözlerinde yaş oldum. Yürüdüğün o yollarda kuruyan toprak oldum.
Umudum vardı benim. Umutlarım vardı. Sana dair aşklarım ne sözle vardı. Şimdi ise elimde sana son kalan, dinle güzel sevdiceğim bu sözler kaldı.
Taş mı attım allahım bu derdi verdin bana. Gün yüzü göremedim hep çile yok mu reva?
İsyankar mı davrandım ne haller oldu bana? Gül gibi gülen yüzüme yaşlar düştü bir anda. -Söz yazarı bilinmiyor-
Sosyal ağlarda paylaş

Kar ayazı vuruyor içim üşür. Vur yüreği zalimce aşka düşür. Meşk nerede sevdiğim gözüm söyle. Az gelir az yaşamak bana böyle. Yar yüreğnin deli bekçisiyim. Sevdanın kapında nöbetteyim.
Kar ayazı düşüyor siyah saça. Yar adını koyuver ölüm kaça. Bir iptir bedenim çek deme sakın. An gelir ödenir.
Her saat sesinde gitmelerin korkusu. Her günün sonunda birikir yokluğunun tortusu.
Dilinden düşmüyor kolaysa gelde al içimden söküp aşkını. Çektiysen kahrımı helal et hakkını. Zorlu sevda hoşçakal
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sana aşığım birtanem. Bu hayatta seninle olamayacağımı biliyorum hayatta bir amacım olmadığını düşününce seninle yaşamaya çalışıyorum. En ilginci de bunu başarıyorum. Okula giderken yanındayım hissetme ama sen beni. bilme de bunu. İşin tüm büyüsü kaçar. Sen zaten kendini biliyorsun ama sana söyleyemiyorum bunları. Umarım burada içimi dökmeme aldırış etmiyorsundur. Çünkü buna ihtiyacım var anla beni. Bunları kimse dinlemez biliyorsun etrafımda bunu yapacak en yakın insan dünyanın öbür ucunda. Diğerleri de hep sıkılıyor beni dinlerken. Evet sıkıcıyım bu yüzden sana bulaşmıyorum bir tanem. Sen benim tekimsin hiçbir zaman elini bırakmayacağım bunu da bil.[signature][hline]Every Living Creature Dies Alone
-Ben kendim-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...