Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi kac sorum olucak

OogahBoogah

Öne çıkan mesajlar

Bence amaç pvp yapmak ve tuşlar ve combo kombinasyoları ile kafa yormak istemiyorsanız en iyisi tos bence combo falanda yapmak gerekmiyor işiniz gücünüz nuke atmak ve pvp'de ise tek vuruş ile birçok kişiyi yeri öptürme garanti ona nerf gelecek deniyor ama sanmıyorum pek gücünün azalacağını.B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Conqun BS karşısında barbardan çok daha fazla şansı var. Dps olarak daha düşük olabilir ama defans olarak barbarın hiçbirşeyi yok. Ayrıca Conqun CCleri daha fazla.

Shrewd blow crit olmadan 3k vuruyor, iyi oynayan BSyi bir barbar asla kesemez.
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:
Aslında Conqun BS karşısında barbardan çok daha fazla şansı var. Dps olarak daha düşük olabilir ama defans olarak barbarın hiçbirşeyi yok. Ayrıca Conqun CCleri daha fazla.

Shrewd blow crit olmadan 3k vuruyor, iyi oynayan BSyi bir barbar asla kesemez.

bearshaman defans yapmayla yatmıyor ki . Paso heal'lanıyor. Anca manasını bitirirsen yatırırsın oda nasil olucak bilmiyorum... 1.'si rakibini büyülerini bozan ve parlyz,stun vs.. tipi büyülerin olucak . 2.'si dps'en saglam olucak. Barbar nerflenmeden önce darmadagan ediyordu bear'ı suanda biraz daha zorlanıyor orası ayrı . Ama Conq. öncesiylede şimdisiylede eziyor barbarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu PvP serverlerde oynama merakınız. Devamlı birilerinin sizi dürtmesi hoşunuza mı gidiyor. Yahu rahat rahat oynamak varken devamlı arkanızı kollamak çok mu zevkli...
Ayrıca arkadaşlarımızdan birisi normal serverlerin sıkıcı oldunu söylemiş, ben katılmıyorum. Normal serverlerde de gayet güzel pvp yapılabiliyor. Ama tabiki amaç her gözünüze kestirdiğinizi kesmek istemekse o ayrı. Unutmayın sizi de birileri gözüne kestiriyordur mutlaka...
Crom serverinde oynamaktayım hiç de sıkıldığımı hatırlamıyorum. Gayet kalabalık bir server.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundan esas zevk pvp serverda çıkar ama ne yazık ki oyundaki word pvp ve gank önüne geçirecek cezaların çokta caydırıcı olmaması yeni başlayanlara bir işkence oluyor lvl almak imkansız sağlam bir guilddin olmayıncada zaten pvp serverda bulunmakta garip kaçar bence kafanızı dinlemek için pve en iyisi ama dil yoksa o zaman yine tek kalacaksın pve serverdada keşke türk oyuncu sayısı çok olsaydı hem gank yok hem pvp lvl pek kafana takma yok varsa yoksa oyundan zevk almaya bakıyor herkez raid ve epic olarak khes. kasmak çok eğlenceli oluyor hele arasıra raid halinde Onyx yapmakta baya hoş ben birleşmeden sonra pve serverlardada az takıldım baya bir oyuncu sayısı artışı vardı şuan ki durum nedir bilemem ama bence bu oyunda kafanızı dinlemek ve azda olsa eğlenmek istiyorsanız pve Crom serverındaa şaşmayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi wow'la karşılaştırmak istiyorum şöyle hataları oldu funcom'un. Aslında hata da denmezde gang'e tuz bibe ekti.

1- wow'da ki gibi alliance,horde birliği olmadıgı için herkes birbirine dalabiliyor. En azından horde, alliance olayı bi gaz veriyordu millete ırk'ını dost ırkını koru türünden. Bu yok Aoc'da. Çok iyi hatırlıyorum lvl 30 falandım. Bi lvl 80 assasion geldi. Herkesi kesti biçti gitti. Bizde release olduk mezarda. Bi baktım mezarda biriken millet'te birbirini kesmeye başlamış :D . Kimin eli kimin götünde belli değil derler ya aynen öyle.

Ben bundan'da rahatsız değidim ama

2- Pvp exp. koydular oyuna . Tamam güzelde ettiler. Minigamelerde kapışıyorsun lvl alıp item kasıyorsun. Ama bunu minigames dışınada yansıttılar. Böylece oyun içinde gang ötesi birşey oldu. İddia ediyorum bundan daha fazla gang olan bir oyunda yoktur :) . Her gördüğüm 10 kişiden 8 i dalıyor sana. Feat'te pve gidiyorsan itemlarında ona göreyse sıcıyosun işte. İlk başta pve kasarım end game olursa pvp'ye dönerim diye düşünüyordum peki Napıyım şimdi bende pvp mi kasmak zorundayım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...