Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi kac sorum olucak

OogahBoogah

Öne çıkan mesajlar

dt mi açtın? demek ki pvp ile aran olmicak.
dt pvp de çok ezik. hoş bizim guildde bi adam var level 69 ve pvp level 6 hemde dt ama olsun :D

yeni char açan arkadaşlar. tortage dan çıkmayn. gidin white sand'de pvp kasın günlerce. pvp level alın 5-6 ya kadar kasın benim önerim o. en kötü 4 e kadar kasın. daha hızlı ve kolay level atlamak. daha sonra 80 lersiniz levelınızı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben söyliyim Barbar açtığınada pişman olucan bence :D .

Dark templar kasması zor ve az var . Pvp'de de iyi değil. Pvm'de iyi ama kasması zor cidden. Ama bence 1.05'te dark templar'ı düzelticekler ve en cok aranan classlardan biri olucak. Ama bu bir iddia tabi ki :)

Melee acicam diyorsan illa Bear Shaman aç bence. Hem pvm'de iş yapar hem pvp'de ve kasması barbara,conq.,assasion a göre çok daha kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
dt mi açtın? demek ki pvp ile aran olmicak.
dt pvp de çok ezik. hoş bizim guildde bi adam var level 69 ve pvp level 6 hemde dt ama olsun :D

yeni char açan arkadaşlar. tortage dan çıkmayn. gidin white sand'de pvp kasın günlerce. pvp level alın 5-6 ya kadar kasın benim önerim o. en kötü 4 e kadar kasın. daha hızlı ve kolay level atlamak. daha sonra 80 lersiniz levelınızı

Oha öyle lvl alınabiliyormu. White sand'da fln. lvl 80 de göbeğin çatlıyor be... Peki o lvl'lar da en iyi pvp class'ı nedir ? Ne açmamı önerirsin , kasarım dursun ilerde oynarim . Boru değil lvl 6 bide exp. için ideal level kaç.
Sosyal ağlarda paylaş

ya melee veya ranger açman lazım. 2 tane casterım var 2 side anına ölüo.
assassin conq ranger filan öneririm.

level 20 pvp level 3 dördüm filan diyen insanalr var yani ondan diorm. deli gibi pvp yapan insan vardı ama şimdi biraz daha azalmış. 2 adam öldürdüm 1 bar doldu. insanlar çabuk öldüğünden hızlı pvp kasabiliosn. ama yalnız zorlanabilirsin.

edit: barbar mı atın? hata :D neyse ama en azından fena dps değil. ama yanlış seçim. nerflendiler çünkü :D assassin açta dps gör :D ama oneshot yiyip duruorm :o
Sosyal ağlarda paylaş

o nasıl grafik öyle. ben potainde yerlerde çiçek filan olduğunu bilmiodm. bu görüntüden sonra ben nasıl oynicam :D
bende sinek uçmuo yani.

bide bu yandaki hotbarları nasıl öyle uzattın?
raid listesini dikine veya yatay 1 sıra halinde yapmasını dün keşfettim ama onu hala bulamadım :(

bu arada evet bu boss yeni

edit: bide hangi guilde girdin?
Sosyal ağlarda paylaş

Sağ alt köşesinden çekince uzuyor aşagı dogru.
Hiç bir guild'e girmedim daha.

Birşey sorucam Weaponsmith Workshop 1 istiyor artık silah craft etmem için nereden bulucam bu workshop'u.

Edıt: Guildlerde var galiba. İlla bir guild'e mi girmem lazım weaponcraft kasmam için ne ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...