Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canı sıkılanlara abandonware oyunlar

Zed

Öne çıkan mesajlar

off of...niiye hep sorun çıkarıyorki eski oyunlar?dosboxla bir problemim vardı (ki silip abandon loaderı kurdum :P) şimdide indirdiğim hiçbir abandon oyun doğru renklerle oynayamıyorum.streed rod I-II, sam&max denedim hep aynı.ama hepsinde değil.mesela zedin gösterdiği battle tech oyununda hiç yaşamadım cillop gibi çalıştı...fakat bu oyunları açıyorum, görüntüyü VGA olarak ayarlıyorum sonra başlayınca bide görüyorumki bütün renkler ters.yani oyunlarda bir renk karmaşası oluyor, bütün renkler birbirine karışıyor.değil oynanacak, bişey anlaşılacak gibi bile değil ekran.laptop kullanıyorum, SIS_650 anakart üstünde yine aynı onboard ekran kartı.acaba sorun bundanmı kaynaklanıyor?aynı sorunu başka yaşayanlar varmı?yoksa ben bu oyunları oynamayı unutayımmı???
(gerçi sorun benden olsaydı istisnasız hiçbirini çalıştıramamam gerekirdi ama bazıları çalışıyor, acaba sorun ne)
Sosyal ağlarda paylaş

puma belki saçma olacak ama, denediğin oyunların çok eski olma ihtimali var mı? cga oyunlar yalnızca 4 renk kullanırlar ve bunlar pembe mor mavi gibi alakasız renkler olduğu için negatif sanılabiliyolar.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

valla zed doğru olabilir, zira street rod II 89 yapımı, oldukça eski yani :P ama aynı sorunu sam&maxdede yaşamak canımı sıktı baya.bunları geç, eğer eski oyunlar negatifleri gibi çıkıyorsa o zaman oynayan nasıl oynuyor?herhalde bi çözümü var bu işin...acaba renk kalitesini değiştirsem olurmu...

edit:oldu!Sam&max 16 bitte çalışıyormuş.ama street rodları hala çözemedim.herhalde onlar 256 renkle felan çalışıyor.eh, oda benim laptopda olmadığına göre...

[Bu mesaj PUMA tarafından 18 Mayıs 2004 00:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

street rod 1'in pc versiyonu zaten cga idi. o yüzden fazla heveslenme onun için. onu amiga'da oynamak lazım. street rod 2'yi de amiga'da oynamak lazım gerçi ama pc'de de görüntüler çok kötü değildi yanlış hatırlamıyosam.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Sierra nın Hunter Hunted diye bi oyunu vardi hastasiydim :) kuzenle oynuyoduk hasta gibi co-op[signature][hline]üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz
hepmis puştus hepmis puştus hepmis puştus hepmis puştus
bitse de gitsek bitse de gitsek bitse de gitsek bitse de gitsek
aaaaaaaaaaabiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sileeemmm miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ya o download code u note ediyorum aklıma ama onu yazacagım yer gelmio bi turlu ...right click te de reload picture diye bi secenek yok nedir?? biri yardım ediversin[signature][hline]üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm uykusuzluk neler yaptırıyo ahahaha :)
nevermind[signature][hline]üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...