Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Hunter Değişiklikleri

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
MM spec için o bonus 75-90 civarı bi dps artışı sağlıyor, gayet iyi bence. Diğer specler içinse hayal kırıklığı kesinlikle. Kim MM oynar orasını bilemem ama oynayanlar için gayet güzel.

Trap dance kaldırılmasına ben üzüldüm açıkçası. Frost trap sayesinde her 30 saniyede bir ekstra LnL proc çoğu combatta sniper trainingten daha yüksek dps sağlıyordu benim için. Tabi bunda 30 yardtan uzakta durunca zaman zaman retribition aura ve totemleri kaybetmenin etkisi de büyük.

Şu an ptrda immolation trap yenileme olayı hala yok. Gelirse süper olur ama. Call Stabled Pet 30 dakika cd gerçekten gereksiz uzun olmuş. 15 dakika falan olsa yeterli bence.

90 dps'lik artışa nasıl ulaştın o bonus ile? Şahsen ben teori de 60 dps'den daha fazla artış yakalayamadım.

Trapdance kaldırılmasına bende üzüldüm. Bence oynanış olarak zevkliydi trapdance ve az da olsa bir ayrım oluyordu hunterlar arasında. Her ne kadar hitbox un içinde olupta açılmayan bir çok trap durumu olsada severdim. (Malygos un tam 2 arka bacağının arasına koyupta, yemediğini görünce sinirlenmiştim bir kere. Hitbox'un yaklaşık 3-4 yard içi idi :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
6k dps (ki ulduar gear ile gayet mümkün) %12-15 arası olsa chimera + serpent sting, belki daha fazla bile olabilir.

http://code.google.com/p/simulationcraft/wiki/SampleOutputPTR

Tam olarak bu şekilde olucak diyemesekte az/çok rakamlar bu seviyelerde olcaktır ve ben markman DPS'inde serpent damage inin %10 civarlarında olucağını düşünüyorum, daha fazla değil ama tabi bekleyip görücez :)

Bu arada seninle Ptr'de bir kere karşılaşmıştık o zamandan beri son değişilkiklerden sonra PTR'de dummy'e killshot'sız Survival denemelerinde kaç dps çıkıyor şuan sende?
Sosyal ağlarda paylaş

%15 sadece serpent sting damage değil yanlız, ona chimera shot ta dahil. Ayrıca baştanda söylediğim gibi bu tahmin 2 parça bonusun chimera shota da etki etmesi durumunda geçerli, yoksa daha da az olucaktır getirisi.

Heroic dummy üzerinde sustained dps BM spec ile, 3.3k civarıydı, 12 dakika falan devam ettim teste sonra bıraktım sıkılıp. SV için ise son 2 buildtir deneyemedim fırsat bulup, bu hafta sonu zaman bulursam bakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
%15 sadece serpent sting damage değil yanlız, ona chimera shot ta dahil. Ayrıca baştanda söylediğim gibi bu tahmin 2 parça bonusun chimera shota da etki etmesi durumunda geçerli, yoksa daha da az olucaktır getirisi.

Heroic dummy üzerinde sustained dps BM spec ile, 3.3k civarıydı, 12 dakika falan devam ettim teste sonra bıraktım sıkılıp. SV için ise son 2 buildtir deneyemedim fırsat bulup, bu hafta sonu zaman bulursam bakarım.

Chimera damage'a etki etceğini sanmıyorum anca Chimera-serpent diye geçen damage'a etki eder ki zaten %10 olarak düşündüğüm paydaya onu dahil etmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Improved Stings Chimera Shot damage'ini arttırıyor. Bence bu 2 set bonusta arttırır. Ayrıca en son MM denediğimde Chimera Shot tek başına şu an MM dpsin %10-%12 lik bir kısmını oluşturuyordu zaten. Üstüne Serpent Sting eklendiğinde 2 parça bonustan gelen artış benim yukarıda dediğim rakamlara geliyor kaba hesapla.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowmeteronline.com/combat/detail/62618555#damageout

Emin ddeğilim ama bu Log'da ki sarı Chimera Shot damage'i Serpent Sting'e gelen ek damage'dan etkilenmiyor sadece Weapon Base Damage'dan etkilenerek fiziksel bir hasar vuruyor. Koyu yeşil olan Chimera/Serpent damage'i Serpent Sting damage'ından etkileniyor tabi bir de ekstra Serpent'in dot damage'i var ki zaten o etkileniyor buna kesinlikle hemfikiriz. :)

Not:Log'u tamamen random olarak koydum. Sadece damage türlerini anlatabilmek için. (Ptr Log'u olması lazım.)
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
olayi anlamadin sanirim :p

patch notelarinin ciktigi gun bu thread acildi ve butun hunterlar burada tartisti, 3.1 genel topiginde hunter konualri tartisilmadi ancak priest konulari orda uzuuuun uzuuuun yazildi cizildi

ayni seyleri yeniden tartismak icin topic acmiyalim diye kitlemis gangren iste

Priest konuları orda uzuuun uzuun yazıldı çizildi çünkü araya giren 148971289047 tane postlar oldu.

Hem hunter hem de priest oynayan biri olarak yazıyorum bunları. Priest dertlerimi 50 sayfalık karışık bir topiğe yazmak yerine, hunter dertlerimi bu topiğe yazmak 89702345 kere daha faydalı/mantıklı.

Hemen hemen her topiği bi başlığa toplamaya çalışmak pek doğru olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...