Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YeniEski bazı çizimlerim2

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

heheh evet arkadaşlar eski açtığım topicde resimler gözükmemiş sanırım .Hatta epey tiye alınmışım :P .Aynı başlığı tekrar açmaya karar verdim. Deviantartımda olan bazı çalışmaları burayada koymak istedim
tık

sizinle bazı çalışmalarımı paylaşıcam .halen tekniğim ve anatomi sistemi üzerinde çalışıyorum. Deviantart üyeliği olan arkadaşlarda yorum yapabilirlerse site içinden çok sevinirim :)

İlk olarak *Bu çizim esnasında hafif sorunlar yaşadım fazla gaza geldiğim için bazen zor hareketler vermek istiyorum. çizim sırasında metalmüzik dinlemenin zararları ^^.
Eldar Savaş

İkincil olarak *bunu renkli yapmak istemiştim ama korktum biraz ...belkide üşendim diyebilirm ^^.ressam olanlarınız resim okuyanlar bilir renklere girmek adamı tırstırabiliyor hehe herşeyi baştan öğreneceksin gibi oluyor
Noelbabnın kedisi

üç *bi dönem asistanlık yaptığımdandolayımıdır yoksa bunalımdan mı diyelim uzun süre çizim yapmamıştım. ilk açılışı bu mahlukatı çizerek yaptım speedpaint tekniği denedim çok hızlıbi şekilde hafif mutate olmuş bi kedi çizdim :p amacım o olmasada radyasyon etkilemiş mahlukatı.. üzülüyoruz tabi yazık =S
kefifare

dürt
*Bunu bi arkadaşıma yapmıştım. kız daha sonra benle tüm irtibatını ve muhabbetini kesti :D*
Bast ve Anubis diyor ki aslında Seth in kapışması Sethi çizerken kol ve gövde sistemini başka bir resimden uzun süre baktım arakladım.(dürüstçede söylemek lazım ^^)
BastedvsSeth

beş
Her 90 ları seven erkekçocuğu gibi bende Arnold hayranlarından biriyim :P bizim dönemlerde çok verilirdi terminatörler predetörler.Bi ara bi çiziym deniym dedim. Portreyi pek benzetemedim. Portre çizimi gerçekten üzerinde çalışmam gereken bişey ama önceliklerim arasında 3.sırada

Dutch

altı *ufak hediyelik çizim denemem. bi ara tatilde bunları yapıp satabilirmiyim diye düşünüyordum bu prototip skeç denememdi.
basted

yedi
Evet bende bir STARWARS fan ıyım demek için eskiüçlemenin aşığı olmak gerekir diyenlere... *renklikalemlere yeni başladım ilk denemem diyebilirim. çizgiroman havasından kurtarıcam ileride.

SW nin en cool u kimdir?

sekiz
*tabi bu yedi ve sekizdeki resimlerde hep ilk çalışmalarım olduğu için renklerle Etrafı ve arkaplanı hiç renklendirmedim o yüzden Gölgeleri ve arkaplanı aramayın derim. BU denememdede Mark Hamill e benzemedi onun farkındayım ama genede ibret olsun iyisini yaptığımda iki resmide yanyana koymak istediğim için upload ettim. Çok leş bir görüntü bulabildim. Luke un yüzü pixel kırılması yaşıyordu =s elimden bu kadar geldi
%50 benzedi gibiyn
Size matters not...Look at me! judge me by my size do you!?

ve son olarak arkadaşlar sizi çok yorduğumu ve tuttuğumu biliyorum..

Çok uzun bir süredir çizmek istediğim ama cesaret edemediğim .belkide utandığım birini çizdim.

Kavga etsekte.. Anlaşamasakta.. ne kadar zor bir sınavdan geçtik hatirlamalıyız hep!

............................

*ne yazıkki çizimin ortasında arkadaşım benim referans olarak kullandığım fotografın daha kaliteli bir versiyonunu yolladı ama pek işime yaramadı çünkü ben bendeki küçük fotograf üzerinden yaptım ve renklendirdim. Apoletler fln üniforma aklımda kaldığı kadar filmlerden fln =) renklendirmeleri yani. çin ordu komutanı gibi gözüküyosa kusurabakmayın şimdiden .benim aklımda öyle kalmış bazı belgesel ve üniforma görüntülerinden. Hataların farkındayım. ama benim için bir ilkti... umarım daha iyisini sizlere sunabilirm gelecekte.

Aslında paticiğede bir maskot kahraman oluştursak fena olmaz =) site yetkilileri ne düşünür bu konuda bilmem tabi.

*dipnot* Çok yakında bir çizgiroman çıkarıyoruz.Çizeri ben olacam.Hepimiz Hollywood filmlerideki o istilalari ve savaş sahnelerini izleriz ama ....acaba dünya o haldeyken türkiyede ne olur??.........

*karanlığın içinden derinden sesler gelir...
ZOMBİ İSTİLASI ^^

în istanbul^

hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...