Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blog konulari icin yardim ( hepinizi kurtariyorum )

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Bilen biliyordur, yaptigim isin geregi ayni zamanda bazi konularda teknik destek sagliyorum. Genel olarak cevremdekilere yardimci olmak hos olsa da bazen biktiriyorlar =)

Ben de bir blog acip isin teknik kismi ile hasir nesir olmayan insanlar icin yazi yazma karari aldim. Bu sayede ayni sorulari tekrar tekrar cevaplamayip, "suraya goz atabilir misin?" diye link verebilecegimi umuyorum.

Lakin baslangica ihtiyacim var. Internet acemisi olan abiniz, ablaniz, kardesiniz, anneniz, babaniz varsa merak ettikleri konularda yazmak istiyorum. Sorulari cevaplamam yogunluguma gore degisecektir.

Bu arada blog adresi internetacemisi.com olacak. Sorulari ise tozluraflar at gmail dot com adresine mail atabilirler.

(evet, terzi sokugunu dikemezmis misali iletisim formu ile ugrasmak zor geldi =P )

edit : Konular DNS degistirmekten tutun da "mail atarken su hatayi aliyorum" ya da "nasil web sitesi sahibi olurum"a kadar genis bir aralikta olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ok, simdi bende ki laptopda 2 hardrive var saniyorum emin degilim, ama 500gb 2 ye boluk duruyor, fakat c den d ye dosya atarken sanki usb den transfer ediyor gibi yavas, velev ki 2 hardisk benim e satam olmali bu hizli yapmak icin degilmi, tut ki tek drive o zaman hic yapmamali.

Ne yapmak lazim, tek drive mi ciftmi diye bakmak icin veya e statyi nasil aktive edicez cift ise?

Tek se niye yavas atiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Onu donanimcilara sorsan daha iyi =) Internet ile pek alakasi yok fakat kabaca board'indan tut, harddiskin ustundeki parcalanmaya kadar bir cok sebebi olabilir.

Dosya transfer hizin 20-30 mb/sn civarinda ise daha fazlasini beklemek de pek mantikli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...