Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aoc fps çözümü

superwiz

Öne çıkan mesajlar

hocam hiçbirşey yapmana gerek yok baştaki programı indir daha sonra sana frameworku soruyor o yoksa indiriyor otomatik daha sonra program senden kurduktan sonra aoc exe yi göstermeni istiyorki yedekle aoc exeyi nolur nolmaz daha sonra programı açıyorsun start yapıp bekliyorsun ayar çekiyor ve daha sonra ding ding:D süper bir program yaptım denedim hiçbir problem yok
Sosyal ağlarda paylaş

Dun Siege icin bende ayarlari dusurdum, 15 fps aldim. Bari dedim herseyi mnimum'a dusuriyim, antialasing filter vs. ne varsa sifirlayim performance artsin dedim. Yapinca client coktu.
Simdi goruntu ayarlarini ne zaman degistirsem client cokuyor. Default, low, high vs... herseyi denedim. En ufak ayari degistirdim mi oyun gocuyor. Repair falan yaptim kar etmedi. Kotu ayarlarla kaldim oyle.
Siege'de de combo yapiyorum 3 saniye sonra geliyor, 1 kere oyundan atti 3 kere dondum 15 saniyeligine. Latency, fps yerlerde surunuyordu. Oyundan sogudum gene ben. Sure bitsin aktive etmiycem acc'yi
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:
Dun Siege icin bende ayarlari dusurdum, 15 fps aldim. Bari dedim herseyi mnimum'a dusuriyim, antialasing filter vs. ne varsa sifirlayim performance artsin dedim. Yapinca client coktu.
Simdi goruntu ayarlarini ne zaman degistirsem client cokuyor. Default, low, high vs... herseyi denedim. En ufak ayari degistirdim mi oyun gocuyor. Repair falan yaptim kar etmedi. Kotu ayarlarla kaldim oyle.
Siege'de de combo yapiyorum 3 saniye sonra geliyor, 1 kere oyundan atti 3 kere dondum 15 saniyeligine. Latency, fps yerlerde surunuyordu. Oyundan sogudum gene ben. Sure bitsin aktive etmiycem acc'yi

3 saniye sonra olduğuna dua et. ben o kombo göstergesini hiç görmedim siege boyunca hahaha

bende de aynı sorun var. ayar değiştiremiyorum. clint çöküo. aslada re-install etmem yani.

ama zaten ben en düşükte oynuodum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ne indiriyorsun abi?
Ben yukardaki programi ve calismasi cin gereken birkac programi indirdim. Goruntu kalitesi dustu ama fps 35-45 arasi sabitlendi. Hareket etmezssem 80fps'ye kadar cikiyor. Kalabalik khes res. point'te 20fps aliyorum.
Bir suru ayar geldi oyun icindeki video ayarlarina. Gokyuzunu, denizi, nehirleri kapatabiliyorsun. Gemiler, baliklar havada asili duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

düşük sistemlerde bu program işe yarayabilir belki ben bir faydasını göremedim.
oyunda old tarantia, noble distric ve thunder river de ne varsa bu haritalarda harddiskten habire bilgi yüklüyor. bu sırada da donmalar oluyor. ayarları düşürmeniz, bu programı kullanmanız falan kar etmiyor. oyunun kendisinde var bir cacıklık. bakalım son patch ile düzeltmeler yapılacak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
arkadaslar bu programı bosuna kullanmayın ! 2 gundur aoc oynuyorum ama bu programın yaptıgı bir nevi otomatik nvidia denetim masası ayarı gibi bir şey:)

sizin yerinize otomatik olarak grafik ayarlarınızı maximum performans a getirip goruntu kalitenizi dusuruyor. dun baya bir kurcaladım makinem yeter diyorsan tumguncellemelerinizi yapın vista kullanıcıları ozellikle tum guncellemeleri yapsınlar ve full ayarda oynasınlar ama genel olrak aoc yi default ayarlarda oynamak daha mantıklı .hem yeterli ozellikte hemde pcp yi zorlamdan tadına varırsınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

çıktım dün. stiekel baya ağır konuştu. ona üzüldüm sadece.

pzar günü brc wing1 ve 2 yapıcaktık gene bi anda ally guilde bk yardımı diye iptal edildi ama yani raiddeki en aşa 22 kişi istemedi. ama iplenmedik. o gün ethonas, thore, darky, zamtos ve skabida çıkmış. bi gün sonrada daha wing2 deki ilk bossta takıldık. yani 2 ay geriye gittik. ve bu ilk değil. artık yani benm günlerime yazık. zaten diğerileri guild kurmuştu ve kalan arkadaşlarımda çıkmayı düşünüyordu. hep beraber çıktık oraya girdik. zaten direk davet aldık ordan :D

işte tek üzüldüğüm şey stiekel'i bırakmak oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...