Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KAL okul grupları konseri

Selocan

Öne çıkan mesajlar

Bugün gittim ama sonuna yetiştim (zaten izlemek istediğim arkadaşlar da en son çıkıyordu). Birşeyler çektim. İlgilenenlere ve merak edenlere..

Bu ilki
(17.6 MB)
Bu ikincisi
(5.6 MB)
Bu da sonuncusu
(3.2 MB)

Not: Videoları izleyebilmek için QuickTime Player gerekmektedir.[signature][hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

KAL ne ya ?
Karşıyaka anadolu lisesi ?[signature][hline][b]never ask me systematic questions all you do is talk I am coming at you full speed walk on the sidewalk. I will smack your motherfucken face this is not a fucken race so don´t make me chase and place you in space and erase. Cut that fricken noise I sit on the white section with the black voice you don´t have a choice my rap destroys.
Sosyal ağlarda paylaş

valla emeğine sağlık , çok severim böyle şeyleri izlemeyi , bende bu sene elektro öğrenebilirsem benzerini yapıcaz seneye. (bende eskişehir anadoludayım ,eal) adaşız galiba bu arada benimde isim Selim... :)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

puhahaha o çeken uzun saçlı tipleme senmiydin :)
ben pijama gibi t-shirt'i olan kıvırcık tiplemeyim görürseniz
ama klik'in şevki kırıldı herkes bulutsuzluktan sonra kaçtı :)[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Yağmur başladığında milletin ıslandığı taraftan çeken mavi kotlu mavi gömlekli uzun saçlı sakallı ve gözlüklü olanı diyorsan evet bendim.[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü küçümseyen alevler olur muydu ?

[Bu mesaj Selocan tarafından 14 Mayıs 2004 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya ben saat 8'de çıkan gruptan bahsediyom,Klik'ten...
orda bri çekiyodu sandalyenin üstüne çıkarak,yağmur falan yoktu
bu arada 3. video çalışmadı bende sizde çalıştı mı?[signature][hline]C'mon baby light my fire
the doors
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Tarist doğrusunu istersen çoğu kişinin ortak görüşünü solimm :)
Davulcu hariç o kadar ii deildi.Hatta solistin sesi çok zayıftı :([signature][hline]C'mon baby light my fire
the doors
Sosyal ağlarda paylaş

bateristte de fazla bir sey bulamadim ac1kcasi ben

ha ben bi se caliyormuyum hayir o yüzden susmam gerekir ama biliyor olsaydim da bu sekilde o sahneye cikmazdim

love song da(belki digerlerinde de ama ben bir tek onu hatirliyorum)
bi ara sarkinin sözlerini unuttu
ne biliim ben hic memnun kalmadim gruptan
seyirci oalrak guzel costuk ama

"she fuckin' hates me"
:)[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o şarkıda fuckin' diyemeden Ercan'ın rüzgarıyla uçtum yere.Allahtan omzu gelmedi :P
zaten şarkı dinlemedikki it dalaşı yaptık :)
bi ara kızlar bile birbirine girdi :)[signature][hline]C'mon baby light my fire
the doors
Sosyal ağlarda paylaş

lol iyi hoşta
Benim bahsettiğim konserde ''she hates me'' ve ''love song'' çalınmadı,kaldı ki bu topicte benim yorumumu yaptıgım konser hakkında.

Gerçi bilmiyorum BÖ konseri öncesi hiç grup çıktı mı,onlardan bahsediyosanız.[signature][hline]"When man invented fire, he didn’t say, 'hey, let’s cook', he said, 'Great, now we can see naked bottoms in the dark.'"

[Bu mesaj Tarist_Windveil tarafından 16 Mayıs 2004 02:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...