Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minimum para harcıyarak enchanting nasıl kasılır ??

AMO

Öne çıkan mesajlar

eet mantıklı lvl 70 karakterle dungeon farmlıyarak 300 e kadar getirebilmem lazım. 60+ dungeonları tek basıma temizliyemiycegim icin tbc de hic quest yapmadigim bolgeler vardi. ordaki questleri yapmayi planliyorum. peki mesela lvl 60 bi itemi disenchant yapmak icin kac enchant lazım ?
Sosyal ağlarda paylaş

ortlama 2-2,5K golda 350ye çıkarabilirsin.zaten baze noktalarda tailor bi arkadaşın varsa ona runeclothlarla falan yeşil yaptırıp De etmen gerekicek.Çok fazla noktada tıkanıyorsun zaman zaman çünkü.instance'la vakit harcamaktansa git her gün full daily yap 6-7 günde gerken parayı toplarsın zaten.Öbür türlü hem aşırı sıkılıcaksın hemde çok çok daha fazla vaktin gidecek.
Çünkü low lvl instancelardan öyle yağğmur gibi yeşil item yağmıyor.sadece allysan 1-100 arasında deadmines falmla ordan baya bi strage dust çıkarıcak yeşil item düşüyor.Ama ondan sonrası tamamen cebindeki parayla ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:
Ben yiğenime kasmıştım.. Hep low level dungeon farmlayım yeşilleri de.. Clothlar ile item yapıp de..bana göre kolay 300 lemiştim..

300 -375 kolay 450 zorladı mat yok piyasada low pop servera gelince böyle oldu bl de 70-80 g a stacki vardı burda tanesi 7 g oda yok zaten
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
ozii_x said:
Ben yiğenime kasmıştım.. Hep low level dungeon farmlayım yeşilleri de.. Clothlar ile item yapıp de..bana göre kolay 300 lemiştim..

300 -375 kolay 450 zorladı mat yok piyasada low pop servera gelince böyle oldu bl de 70-80 g a stacki vardı burda tanesi 7 g oda yok zaten

düzeltme; bl de 50 - 60g stack idi en son :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
hozceri said:
ozii_x said:

düzeltme; bl de 50 - 60g stack idi en son :D

ne gece girdim baktım 78-80 g du bide 100 g a koymuslardı
Sosyal ağlarda paylaş

Low level ench malzemelerini farmlamaya kasma.AH satın al. Özellikle aradığın bir malzemenin fiyatı çokyüksek ise wowhead kontrol et hangi level seviyesindeki itemlardan düşüyor onları AH satın al ve disench et.

Diceksin ee para ? 25 tane daily quest var. günde temiz 400g gelicek. 2 günlük daily ile 400 skill yaparsın. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...