Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server degistirecegim

Seru

Öne çıkan mesajlar

Merhaba millet. Zamaninda rank 11 yaptigim, uzerinde cok ugrastigim alliance warrior'umu terk edip horde acmistim. Oyunu biraktigim zaman arkadasima sifremi vermistim o da sagolsun karakterin serverini degistirmis ve hic bilmedigim Boulderfist diye bir servera nakletmis. Ne kimseyi ne tanirim ne de baska bir sey. :) Simdi bu karakterle tekrar oynamak istiyorum, tavsiye edebileceginiz server, ya da bu eski toprak warriorumu bunyesine alabilecek xx guild varsa biz burdayiz gel takilalim ortamimiz var diyorsa seve seve gelebilrim. Server farketmez, muhabbetimiz iyi diyorsaniz oraya da gelinir.
Sosyal ağlarda paylaş

burning legion gel. :) Eğer aq40'da 4 boss'dan az , naxxramas'da 2 "kanat" temizlediysen. 300 saat üzerine played time var ise VE sol kolunu sağ bacağının altından geçirip burnunu tutup geğirebiliyorsan cartel guildine başvurabilirsin. Sanırım warrior ariyorlar.

p.s : Hak yolunu bularak ally karakterine geçmeni taktir ettim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
burning legiona katlanabileceksen kapımız açık.

ancak çok fazla melee var raide girme sözü veremeyiz vs

muhabbet vs gırla o ayrı :D

Bahsettigim karakter daha once oradaydi. Bir arkadasim tekrar basliyordu oyuna, Burning Legion'a donelim dedi ancak oraya transfer kapali full oldugu icin. Ayrica raid falan cok onemli degil, bir sekilde gireriz zaten :) onemli olan ortam, muhabbet. Bir de bir sekilde geldim bile desem, orada sira bekliyormussun para veriyorum oyuna ya, girmek icin sira mi bekleyecegim? :)

bu arada baktim played'a 1000 saatten fazla ayrica eski bir karakter bu onyxia, molten core ve biraz BWL yapmisligim var. Pek pve yapmamistim, grubumuz vardi sabah aksam bg yapardik.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
burning legion gel. :) Eğer aq40'da 4 boss'dan az , naxxramas'da 2 "kanat" temizlediysen. 300 saat üzerine played time var ise VE sol kolunu sağ bacağının altından geçirip burnunu tutup geğirebiliyorsan cartel guildine başvurabilirsin. Sanırım warrior ariyorlar.

p.s : Hak yolunu bularak ally karakterine geçmeni taktir ettim ;)

roflmao :D
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
Dworgian said:
burning legiona katlanabileceksen kapımız açık.

ancak çok fazla melee var raide girme sözü veremeyiz vs

muhabbet vs gırla o ayrı :D

Bahsettigim karakter daha once oradaydi. Bir arkadasim tekrar basliyordu oyuna, Burning Legion'a donelim dedi ancak oraya transfer kapali full oldugu icin. Ayrica raid falan cok onemli degil, bir sekilde gireriz zaten :) onemli olan ortam, muhabbet. Bir de bir sekilde geldim bile desem, orada sira bekliyormussun para veriyorum oyuna ya, girmek icin sira mi bekleyecegim? :)

bu arada baktim played'a 1000 saatten fazla ayrica eski bir karakter bu onyxia, molten core ve biraz BWL yapmisligim var. Pek pve yapmamistim, grubumuz vardi sabah aksam bg yapardik.

bold olan yer sux gerçekten :(
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
burning legion a gidiceğine oyunu bırak daha iyi.benim tavsiye auchdioun a falan git,ravencrestten bi mig açıldı bütün ally yığıldı servera,güzel bi server oldu ama.

Anladim, benim demek istedigim kalabalik olan bir yere gecmek degil. Hazir ortami alan arkadaslar varsa muhabbet edelim arada oyunumuz oynayalim. Yoksa yogun bir servera gidip raid yapan bir guilde girmek istiyorum, karakterimi epic manyagi yapmak istiyorum gibi dusuncelerim yok. Progress yoksa yavasca yapilir, guildde bulunan arkadaslar varsa bana seslensin, geleyim yanlarina muhabbetimizi edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
efe sırf israfsın kardeşim adamın tüm konuşmasını ekliyosun sadece 1 satırını işaretliyosun sonrada evet diyosun hayır post kasıyo desem böyle postta kasılmaz achivement mı var en çok ve gereksiz quote yapana :)

alla alla

işyerinde klavye sesi dikkat çekio minimum kelimeyle cevap vermeye kasıorum bunu hiç düşünmüosunuz ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
Lorrotar said:
burning legion a gidiceğine oyunu bırak daha iyi.benim tavsiye auchdioun a falan git,ravencrestten bi mig açıldı bütün ally yığıldı servera,güzel bi server oldu ama.

Anladim, benim demek istedigim kalabalik olan bir yere gecmek degil. Hazir ortami alan arkadaslar varsa muhabbet edelim arada oyunumuz oynayalim. Yoksa yogun bir servera gidip raid yapan bir guilde girmek istiyorum, karakterimi epic manyagi yapmak istiyorum gibi dusuncelerim yok. Progress yoksa yavasca yapilir, guildde bulunan arkadaslar varsa bana seslensin, geleyim yanlarina muhabbetimizi edelim.

burning legion pre tbc dışında daima rezalet bi server olmuştur.sağlam kesim magtheridona geçince BL de kala kala herşeyi bildiğini zanneden 12 yaş altı türk çocuk kesimi kalmıştır.istisnaları saymıyorum tabi ama rezalet bi server artık BL.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
Seru said:
Lorrotar said:

burning legion pre tbc dışında daima rezalet bi server olmuştur.sağlam kesim magtheridona geçince BL de kala kala herşeyi bildiğini zanneden 12 yaş altı türk çocuk kesimi kalmıştır.istisnaları saymıyorum tabi ama rezalet bi server artık BL.

benim de bir druidim vardi magtheridon'a gecirmisti SEVEN zamaninda. herneyse BL konusunu kapatalim, guild ve server ismi istiyorum arkadas :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:
Forberance yokda cooldowndamı yoktu pls?
Rica edicem böle şeytler söylemeyin. Vanilladan beri oynamasak inancaz.

vanilladan beri oynamadıgını da güzelce kanıtladın.divine shield ile blessing of prot hiçbizaman aynı cooldown ı paylaşmadılar.benim ölmüyodan kastım habire immune geziyo da ölmüyo değil tabiki.çok zor ölüyo.

edit : ya neyse şimdi bırakalım vanilla falanda,BL ye gitme.sana tek ve en büyük tavsiyem bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...