Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bnet diablo2?

mutos

Öne çıkan mesajlar

su anda ben lod 1.10 patchi kullanıyorum.eskiden 1.09d de bnete baglanabiliyordum.baglanmak icin eksik biseyler var herhalde ne yapmam gerkiyor?yardımlarınız bekliyorum.

He ayrıca aranızda lvl falan artırmak isteyen olursa burdan server acıp ipgame yapabiliriz :P
Cok da hos olur paticik bunyesinde yeni bir section bilem acılır belki.[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere...
Online gaming rulz.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben arkadaşın sorununu büyük ihtimalle tahmin ettim, şöyle ki arada sırada bende battle.net üzerinden d2 oynarım. Orijinal CD'me bir şey olmasını istemediğim için Fantom CD adındaki program ile d2 play disk'in imageını yaratmıştım ve bu yolla d2 oynuyordum; ancak 1.10 versiyonuna geçtiğimde imagedan oynayamamaya başlamıştım. Sanırım bu olmalı sorun, bunun çözümünü ise ne yazıkki bilmiyorum.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 15 Mayıs 2004 18:40 tarihinde demiş ki:
Ben arkadaşın sorununu büyük ihtimalle tahmin ettim, şöyle ki arada sırada bende battle.net üzerinden d2 oynarım. Orijinal CD'me bir şey olmasını istemediğim için Fantom CD adındaki program ile d2 play disk'in imageını yaratmıştım ve bu yolla d2 oynuyordum; ancak 1.10 versiyonuna geçtiğimde imagedan oynayamamaya başlamıştım. Sanırım bu olmalı sorun, bunun çözümünü ise ne yazıkki bilmiyorum.

evet 1.09 da girebiliyordum 1.10 ı yukledim ama bnete giremiyorum su anda :P[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere...
Online gaming rulz.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SouLForGeD, 15 Mayıs 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
Bnet mi çiziyor cd yi bi daha alalım diye :)

Hayır benim sürücü çiziyor tüm CDlerimi, ayrıca arkadaşın sorununu doğru tahmin etmişim- kendimle gurur duydum :P.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 15 Mayıs 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
said:
SouLForGeD, 15 Mayıs 2004 19:50 tarihinde demiş ki:
Bnet mi çiziyor cd yi bi daha alalım diye :)

Hayır benim sürücü çiziyor tüm CDlerimi, ayrıca arkadaşın sorununu doğru tahmin etmişim- kendimle gurur duydum :P.
Bende bnet in ozel bi yazılımı var cd romu kontrol ediyo sandıydım :-P[signature][hline] Xarsyon Soulforge Ice wizzy of kay
Coming soon Proxa The gimp Mercanery
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...