Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonu yurtdışı uyarı mesajı(?)

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir derdim var, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ulaşmam gereken bir büyüğüm var, yalnız yurtdışında veya yurtiçinde olup olmadığı konusunda emin değil. Acaba kendisi yurtdışında olsa, cep telefonuyla aradığım zaman bir uyarı veya bilgi mesajı gelir mi? Aradığınız kişi şurada, buna göre ücretlendirileceksiniz filan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Arkadaşlar bir derdim var, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ulaşmam gereken bir büyüğüm var, yalnız yurtdışında veya yurtiçinde olup olmadığı konusunda emin değil. Acaba kendisi yurtdışında olsa, cep telefonuyla aradığım zaman bir uyarı veya bilgi mesajı gelir mi? Aradığınız kişi şurada, buna göre ücretlendirileceksiniz filan gibi.

allahım büyük ihtimalle yaşlı(kaba oldu) birini arıyorsun ve bir hafıza problemimi yaşıyor?

ben mi yanlış anladım?

bunada şurdan vardım ki:

said:
Ulaşmam gereken bir büyüğüm var, yalnız yurtdışında veya yurtiçinde olup olmadığı konusunda emin değil.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Fatura değil abi derdim. O kişiyi bulmam lazım ama Türkiye'de mi değil mi bilmiyorum. Cep telefonuyla aradığımda çalıyor ama açmıyor, acaba yurtdışında olsaydı uyarı verir miydi telefon operatörü?

aha tam şuradanda yanıldığımı anladım.

türkçeyi kullanamıyorsunuz ki üf :(

sabit hat bul ordan ara en iyisi bir tanıdıktan falan
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yurtdışında olan birini aradığında sana yurt içinden birini arıyormuşçasına normal para yazar buna "arayanın masumiyeti" mi ne diyolar.Yurtdışı olduğu için üstüne eklenmesi gereken ek ücrette aranan kişiye yazılır.Böyle yani.İnatla açmıyosa muhtemelen yurtdışındadır.Biz öyle yapıyoduk sdsfsdf

edik:Cevap vermeyi unutmuşum,hayır aradığınız kişi yurtdışında filan demez,senin için ücretlendirmede bi değişiklik olmayacağından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...