Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Köksal'ın hayranı oldum!

Solonor

Öne çıkan mesajlar

Dün yatmaya hazırlanıyodum, bi yüxexes i açıyım dedim. Bi de baktım ki işte bi soru falan soruyolar bi dinliyim belki biliyorumdur cevap veririm falan derken programa takıldım kaldım. Sonra işte sunan adam (adını unuttum şimdi) "cevap vermek istiyenler hedehödö.com a üye olmalı ordan foruma cevap post etmeli, yeni üye olucak arklar için de vakit kazandırmak için şimdi bir şarkı dinliycez, sonra birlikteyiz" gibisinden bişey dedi. Eyvallah dedik bi baktım bi adam gitar çalıyo böyle yaklaşıyo hafiften kamera, böyle adam klasik gitar çalıyo, sonra işte solist falan da çıktı ortaya, adam da şarkınnı yarısından sonra fender strat aldı eline bi tane ve anladım ki Türkiye'den de benim istediğim tarzda ve istediğim kalitede(yanlış anlamayın sakın benim düşüncem böyle) müzik yapan biri çıktı ve gerçekten şarkıya aşık oldum. Şarkının adı "Winding Road". Vokalde pentagramın solisti var. Şarkı önce akustik başlıyo sonlara dogru sololar falan giriyo baya güzel bir hal alıyo. Sert değil ama gerçekten kaliteli bana sorarsanız dt - another day, guns n roses dont cry tadında(başkalarına farklı gelmiş olabilir). Bir de solo var ki şarkının içinde şu ana kadar dinlediğim en iyi sololardan olduğunu düşünüyorum(abartmıyorum!). Neyse bu haftasonu adamın cdsni almayı düşünüyorum. Herkese de tavsiye ediyorum, ve kendisine teşekkür ediyorum, bize türkiyeden de kaliteli müzisyenlerin çıkacağını gösterdiği için, en azından bu tarzda(öbür tarzlarda bi barış manço, bi cem karaca, bi pentagram, bi bulutsuzluk özlemi var, ama bu adamın tarzı gerçekten farklı).

Neyse sonuç en azından beni kırmayın bi dinleyin. :)

Ps: Adamın Alman Lisesi'nden olması onu benim gözümde daha iyi yapmadı, objektif bakmaka çalıştım elimden geldiğince. :)[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

adam malmsteen konserini düzenleyen adam /cem-art)
malmsteen hayranı hatta malmsteen in şarkılarının üzerine aynısını çalıp kaydediodu gitaristte faln dinlemiştik
gel gör ki malmsteen in yaptıgını yapmış
deli gibi çalıo kayıt kaliteli adam virtüöz ama malmsteen de sewmem delisi olmadım ama çalıo mu çalıo[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın cdsini geçen ay aldım gerçekten güzel albüm..ilk 4 şarkı özellikle arka arkaya çok güzel gitmiş sonra gelen 3 şarkı benim için biraz vasat her zaman dinleyesim gelmiyor ama earthquake 2,For Amadeus,Concerto ve Life arka arkaya güzel gidiyor orda yavaş yavaş soundda bi yumuşama oluyor arka arkaya çok güzel gidiyor..tabii vokalde pentagramdan Murat ilkanın olması benim için çok daha iyi(Bkz:imza)..Ayrıca şebnem ferahın soundunu sertleştirmesini sağlayan insan olduğunu düşündüğüm Ayhan İlşkanın da davulda olması çok büyük artı oldu benim için..gerçekten güzel albüm,her ne kadar biraz malmsteen özentiliği varsa da başarılı[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

kendi tarzını yakalaması tercihimdi.tonu bile malmsteen büyük umutlarla aldım cdsini.güzel dinliyorum ekibinide iyi kurmuş.ama her soloda aynı perde aynı tel bend yapıyo öyle giriyo soloya falan.biyerden sonra bayıyo.bu arda albümdeki gizli parçayı dinleyin son şarkıdan sonra bekleyin[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah. Abi MALMSTEENE BAKAR MISIN!!
herif nası gelmiş öle havaalanına?? allah allah? göbek modeli de feciymiş valla...

ha bi de albüm çıkarmışın, hala "ehe bak bu da malmsteenle çektirdiim fotoraf" modundasın. yakıştıramadım.[signature][hline]Intellectual is the person who found something more interesting than sex...
Sosyal ağlarda paylaş

hocam anlamıyorum yav. adam malmstten özentisi malmstten gibi çalıo flan. nedir abi bunlar. siz olun malmsteen gibi gelin başımızını üstünde yeriniz var. bu neki adam hakkaten malmsteen olmuş beyler canavar gibi çalıyor işte. abizimdir taktir ettim çılgın olmuş yani budur. çok sevindim bende ilk gördüğümde helal diyorum ..horace artı bir diyorum ayrıca.:)[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

orta tempolu bi şarkıda klipte adam etüd çalışması yapmış alakasız blabablablabla solo atiyo.
parçaları beğendim ayrıca ama dediğim gibi kliptte çaldığı soloyu beğenmedim benim kulak zavkime hitap etmio o tarz sololar.yani tabi illa öle çalcaksanda çaldığın notaları duyalım blabla bla bla gidio adam.sesleri duymaktan yanayım.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Anti-Chemical
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapma çok "magical" bir şarkıdır don't cry. Saygıda kusur etmem, ki bana gnr yi sevdiren şarkıdır, ama tarzı benziyodu sanki biraz anlatmak için söledim yoksa nerde slash nerde köksal. :)
[signature][hline][i]for those who died alone...[i]

[Bu mesaj Solonor tarafından 14 Mayıs 2004 19:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 14 Mayıs 2004 15:18 tarihinde demiş ki:
klipten izlediğim kadarıyla soloların parçayla en ufak bi alakası yoktu.

malmsteen sololarıda biyerden sonra bayar[ben ve gördüğüm insanlar olarak] ama solonun illa parçayla alakası olması gerekmez.yani parçanın gamlarından eski black sabbath tarzı sololar atmanında artık demode kaldığını düşünüyorum.ama bütün sololarıda aşağı yukarı benziyo cem köksalın.earthquake ama iyi parça ben beğendim.hatta çok sevdim[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...