Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burda bişi eksik

viole

Öne çıkan mesajlar

wow hakkında bilmek istenilenler yeni gelenlere guide niteliği tasımıyor hicbi sekilde.

ama boyle bi guide hazırlamak cok zahmetli ve sacma olur. eger daha onceden mmo oynamıs biriysen alısman cok zor olmaz, bilmen gerekenleri zaten oyun icerisinde ogrenirsin. herhangi birimiz sana oyunu anlatmaya kalksak sabaha kadar devamlı yazmamız gerekir ki o bile yetmez sanıyorum.

sen en iyisi official siteden biseler kapmaya calıs eger oyunu edinmediysen. oyuna basladıktan sonra etrafındakilere kafana takılan seyleri sorarak devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

peki bişiler sorucam bunlar kısa olabilir.

1.oyunu satın almak zorundamıyz
2.oyunu satın aldıktan sonra her ay para ödüyormuşz doğrumu (bi yerden duydum)
3.oyunu oynarken pre hesabı almk zorundaymışız yoksa serverlara zor giriyomuş doğrumu ?
4.sistem gereksimleri

bunları söylersenz minnettar olurum
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
pre hesap almak zorunda değilsin. 3 oyun almak zorundasın. ilk iki oyunun fiyatı oldukca dustu. son oyun 70 TL civarında. aylık 13 €.

pre alınca neoluyo almaynca ne oluyo ?
3 oyunun toplamımı 70 ytl?
3 oyunu aldıktan sonra her ay 13 euro?
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
viole said:
|Joker| said:
Viole bulaşma. kaç kurtar kendini.

dur aga müthiş bi oyunmuş ya

Boşver abi, offline oyna, sinemaya git, arkadaşlarını düşün, varsa kız arkadaşını düşün, yoksa bul bitane.

abi işte ben onlardan aşırı derecede sıkıldıgım için bu tarz alanlara kayıyorum.
ne yani diyosunki başlarsan sosyal hayatın 0 olur?

quuq said:
ye merak etme her ay vereceğin 13 euro sana koymıycak çünkü parani harcamak için pek vakit bulamayacaksın :)

ahaha:D
Sosyal ağlarda paylaş

viole said:
|Joker| said:
viole said:
|Joker| said:
Viole bulaşma. kaç kurtar kendini.

dur aga müthiş bi oyunmuş ya

Boşver abi, offline oyna, sinemaya git, arkadaşlarını düşün, varsa kız arkadaşını düşün, yoksa bul bitane.

abi işte ben onlardan aşırı derecede sıkıldıgım için bu tarz alanlara kayıyorum.
ne yani diyosunki başlarsan sosyal hayatın 0 olur?

hırslı biriysen evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...