Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kingsofchaos

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Önce bırak bir kaç gün turn biriksin istersen. sonra başla bodoslama girişmeye millete , para kazandıkça sürekli atağa yatır başlardaki senden daha güçlü adamları yenerek daha fazla para kazan sonra defans kasmaya başla
asker için özel linkine 24 saatte bir tıkla arada arkadaşlarına tıklat , tıklamayana flood yap gıcık et tıklarlar ehhe =PP merceneries bölümünden asker satın alabilirsin istersen ama ne kadar asker o kadar iyi mantığı yok yani çok önemli değil. önemli olan turnlerini düzgün kullanman. bide arada canın sıkılınca benim linke tıkla =P

http://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=6futx73t

eğer yeni başladıysan officerım olabilirsin. bu sana günde +2 asker kazandırıcak. yani ben kendim ve benim kendi commanderım senin için tıklıycak istersen. officerım olmak için verdiğim linke tıkla ve join the war mı ne ona tıkla , hiç bir şey olmuycak belirgin. sonra git delete account de orda yazanları noktasına kadar yaz ve yap. hemen yeni acc aç , açarken orda commander yerinde benim adım yazıyorsa doğru yapmışın demektir. ama belirtiyim accını silsen bile aynı isimle tekrar açamazsın. bu sadece bir öneri istersen =))[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...