Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herb ve oreları aynı anda taramak

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Ssde görüldüğü üzere alt karakterim herb ve oreları aynı anda tarayabiliyor. Wotlk ile beraber gelen bildirilmemiş bir değişiklik mi bu ? Yoksa bir hata mı oluştu ? Hata olmasına pek imkan veremiyorum çünkü guilddeki herkesin yaşadığı bir durum bu. Hunterlarda ore herb ve humanoidleri aynı anda tarayabildiklerini söylediler.

Bilgisi olan var mı?

http://img291.imageshack.us/img291/5893/asden0.png
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm biz guild olarak migrate ettiğimiz için hepimizde böyle birşey oluştu demek. Diğer serverdan kalan buffların üzerine yenisinin stacklendiğini görünce ''acaba..'' demiştim ama yok artık böyle birşeyde es geçilmez diyerek üzerinde durmamıştım.

Benim alt karakterim olduğu için pek mühim değil ama level 80 bir karakter bu yolla güle oynaya iyi para kazanır. Forumları araştırayım bildirilmemişse bildireyim bu hatayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef hataya karşı birşey yapamıyorlar.
Yanlış anlamayın malesef diyorum çünkü, bizim guildden hunter arkadaşın "Track humanoids" açıkken migrate ettiğinden, minimap'i her daim sarı noktalarla kaplı.
Benim druidim mine/herb trackliyerek yoluna devam ediyor(ne mutlu bana).
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm anladım teşekkürler bilgi için ilk migrate olduğundan bu konuda bilgim yoktu. Tuhafmış hakikaten :)

Greeny said:
Bildirmeli misin? hehe kaldır parayı otur aşağı abi naptın:P

Ben dürüst bir space goatım ^^

Farm yapmıyorum ki wowa ilk başladığım zamanlar olsa sömürürdüm kesin :P ama şimdi ahde birşey bulamayınca farm yapıyorum onun dışında hiç çekici gelmiyor gidip birşeyler farmlayıp bundan kazanç elde etmek. Belli bir miktarın ötesinde paranın hiçbir amacı yok oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...